Vyzkoušela jsem: ikonické pleťové tonery Thayers

Dámy, znáte dnes už přímo věhlasnou značku Thayers, která se zaměřuje čistě na pleťové tonery – tonika, tonizační vody, nebo mlhy? Věřím, že pro mnohé z vás je tento brand novým, ovšem věřte, stojí za představení! Značka Thayers, respektive její produkty, jsou mimořádně oblíbené po celém světě, a to i mezi mnoha celebritami. Jde dokonce o vůbec nejprodávanější pleťová tonika v USA! Tonery jsou skvělé zejména svým složením, které je z 98% čistě přírodního původu, výborné účinky jsou pak dané dvěmi hlavními ingrediencemi – vilínem a aloe vera. Já tonery Thayers vyzkoušela a musím říct, že pleť po nich vypadá opravdu nádherně. Víc v následující recenzi.

Samotné jsou mi velmi sympatické zejména ty značky, které mají bohatou historii a těší se opravdu mnoho let všeobecné oblibě. Přesně taková je i značka Thayers, která vznikla dokonce už v roce 1843! Značku založil lékař Henry Thayer, který začal vyrábět unikátní tekuté extrakty – pleťové vody a tonika, které si brzy získaly velkou popularitu.

Obecně pozitivní účinek těchto tonik byl založen zejména na extraktu z vilínu – jedná se o kvetoucí rostlinku s vysoce léčebnými vlastnostmi. Má zklidňující účinky, osvěžuje a regeneruje pokožku. Právě vilín je hlavní složkou tonerů Thayers dodnes.
Druhou používanou ingrediencí, na jejímž přínosu pro pleť si značka Thayers zakládá, je aloe vera. To je známé pro své antiseptické a protizánětlivé účinky.

Thayers dnes nabízí škálu 12ti pleťových tonerů – tonik, tonizačních vod, nebo tonizačních mlh. Produkty Thayers jsou nyní dostupné v pestré nabídce také na Notino.cz.

Jednotlivé přípravky Thayers se pak liší i v dalších složkách – vždy cíleně vybrané pro určité typy pleti. Mimochodem, vybrat si můžete i neparfémované varianty pro citlivý typ pleti.

Já od Thayers otestovala tři produkty a musím uznat, že jsem z kvality a hlavně, pozitivního účinku na pleť opravdu nadšená!

Skvělé je Thayers Rose Petal Facial Toner – zklidňující pleťové tonikum bez alkoholu. Je vhodné pro všechny typy pleti, moc příjemně také voní – právě po růžích.

Tonikum skvěle osvěžuje, hydratuje, mimo to zbavuje pleť zbytků nečistot a mastnoty. Je fajn i na citlivou pleť, což mohu potvrdit i za sebe – jsem alergik a mnoho produktů mi vadí a dráždí mě.

Zajímavým typem tonika je i tonizační mlha, kterou aplikujete nastříkáním přímo na obličej, bez nutnosti používat vatový tamponek. Vyzkoušela jsem Thayers Unscented Facial Mist Toner, dokonale vás osvěží a zahalí jemnou vůní.

Super je, že se tyto tonikační mlhy dají aplikovat i přes make-up – nejsou mastné a make-up nijak nepoškodí. Mlha je opět bez alkoholu, pleti dodává hydrataci, osvěžuje a rozjasňuje.

Mým favoritem je ovšem okurkové tonikum – Thayers Mini Cucumber Facial Toner! Je tak osvěžující! Je to super produkt právě teď, na léto – jednak pro zmiňované osvěžení, ale tonikum je i hydratační, vyživující a stahuje rozšířené póry.

Je také bez alkoholu, velmi jemné, vůně je příjemná, neobtěžující. Za mě top produkt, musíte vyzkoušet! :)

Produkty Thayers koupíte nyní i na Notino.