Nejlepší trhané vepřové v Brně – Porky’s!

Věřím, že následujícím článkem potěším a inspiruji zejména všechny gurmány, chci vám totiž představit zajímavou brněnskou gastro novinku, Porky’s Brno! O co se jedná? V Porky’s Brno dělají to nejlepší trhané vepřové maso, jaké jsem kdy jedla. Toto masíčko rozváží v balíčcích s bulkami, povidlovým zelím, nebo špenátem a omáčkou až k vám. Vy si pak můžete sami seskládat vyladěný burger. Porce masa jsou ovšem tak velké, že ho pak můžete zužitkovat i do dalších jídel. Určitě doporučuji maso od Porky’s Brno vyzkoušet, je to vážně gastro zážitek! Čtěte dál!
Trhané maso bývá opravdu delikatesa, ovšem můžu vám říct, že chuť masíčka od Porky’s Brno naprosto předčila moje očekávání. Když mě kontaktoval Jáchym z Porky’s Brno, zda bych jejich maso a další dobroty neochutnala, byla jsem pro – trhané maso mám moc ráda.
Připravit opravdu dobré trhané maso, to je téměř až “alchymie”. Maso musíte správě naložit, okořenit, upéct – tak, aby bylo měkoučké a doslova, aby se vám rozpadalo na jazyku. A v Porky’s Brno to vážně umí! Svůj recept na trhané maso ladili dlouho a k dokonalosti a ve výsledku se jim to podařilo víc než skvěle.
Trhané vepřové maso Porky’s je skutečným gurmánským zážitkem, provoněné, jemňoučké, měkké. Budete opravdu nadšení!
A právě tuto specialitu s vlastní recepturou se v Porky’s rozhodli rozvážet až na váš stůl!
V nabídce mají balíčky pro 4, nebo 2 osoby, a to ve dvou variantách.
Na webu www.porkys.cz si můžete objednat buď verzi trhaného vepřového masa s povidlovým zelím, bulkami a barbecue majonézou, nebo masíčko se špenátem, bulkami a bylinkovou majonezou. Verze se špenátem je ovšem sezónní a bude se obměňovat.
Pokud si objednáte balíček pro 4 osoby, dostanete navíc láhav piva z lokálního minipivovaru zdarma!
Já měla balíček pro celou rodinu, tedy 4 osoby, a to právě s povidlovým zelím. I toto zelím bylo tak dobré! Lehce provoněné povidlím, které mu dodává zcela výjimečnou a originální chuť. I barbecue majonéza je vynikající.
Co mě samotnou moc překvapilo – velikost porcí! Hlavně trhaného masa byla opravdu hodně, mnohem víc, než potřebujete k naplnění 4 bulek. Takže vám spoustu zbyde!
Balíček proto obsahuje i kartičku s recepty, jak můžete masíčko dále zužitkovat.
Ovšem, vlastní kreativitě a fantazii se meze nekladou – takže si můžete troufnout i vlastní recept. Já maso udělala na asijský způsob, s udon nudlemi, bylo to výborné!
Určitě trhané vepřové od Porky’s Brno doporučuji vyzkoušet – můžete oběd, nebo večeři pojmout jinak. A rozhodně toho nebudete litovat!
Balíčky od Porky’s Brno je zatím možné objednávat v pátek a sobotu, a to přes web, viz odkaz níže. A dopravu po Brně máte zdarma! :)