Vyzkoušejte sálové lekce v Kantorfitness!

Co si budeme povídat, aktuální doba, po Vánocích, kdy jsme vypustili veškeré, během roku tvrdě dodržované, dietní zásady, je ideální k zamyšlení – jak se dostat zpět do formy? Během ledna Vám zde pravidelně zveřejňuji nejrůznější tipy, jak se vrátit do kondice – a jeden takový mám pro Vás i dnes. Ano, chce to cvičit!:)

A zcela upřímně, i já se každý rok v lednu zamyslím a řeknu si, že právě teď je ta nejlepší doba ZAČÍT! Kde a jak? Inspirací Vám může být i tento můj článek – chci Vám dát tipy na zajímavé sálové lekce, které stojí za to vyzkoušet ve fitku Kantorfitness, které jsem Vám tady, na blogu, už dříve představila.

Nejste si jistí, která aktivita by byla právě pro Vás ta pravá? Věřte, že v Kantorfitness si rozhodně vyberete – nabízí tu celou řadu sálových lekcí – a Vy tak rozhodně najdete to, co Vás zajímá. Zcela upřímně – i já sama dávám vždy raději přednost sálovým aktivitám, zkrátka mi tento způsob cvičení příjde mnohem zábavnější. Navíc, cvičím pod dohledem instruktora, tudíž mám jistotu, že cvičím správně.

img_7399

Rozhodně neplatí mylně zažitá představa, se kterou jsem se setkala, že toto fitko je vhodné jen pro vrcholové sportovce, naopak, chodí sem cvičit naprosto každý, ženy, muži a dokonce i senioři. Takže – nemusíte se bát, budete se tu cítit dobře. Co se aktivit týká, každý si tu najde „to svoje“, to, co ho bude bavit a pokud si sami nejste jistí, co je pro Vás to pravé, rádi Vám zde s výběrem pomohou:)

V Kantorfitness je totiž super, že ke každému klientovi přistupují zcela individuálně, dle jeho potřeb a problémů – pomohou Vám tu správně vybrat takovou aktivitu, která bude právě pro Vás ta vhodná.

img00002

V nabídce sálových lekcí najdete oblíbené TRX – tedy cvičení na závěsném systému, a to v různých úrovních obtížnosti, dále cvičení zaměřené na určité partie – záda, břicho, zadek, můžete zajít i na fit yogu, zacvičíte si na „bosu“ – což je intenzivní intervalový trénink na balančním náčiní BOSU. Kromě toho se v Kantorfitness cvičí fitbox, oblíbený je také „kantortraining“ – komplexní cvičení, u kterého zapojíte většinu svalových skupin… Využít můžete samozřejmě i osobních tréninků! Mimochodem, celou nabídku sálových lekcí v Kantorfitness najdete ZDE

Novinkou v Kantorfitness je, že některé sálové lekce zde začínají už od 16. hodiny! Nově je zde také cvičení „pilates“ a také, noví trenéři.

kantor1

Od 16. ledna v Kantorfitness startuje měsíční akce –  kartičky MULTISPORT se budou brát na všechny lekce.

kantor2

Tak co, ještě váháte, jestli začít cvičit? Děláte to pro sebe – a uvidíte, ta radost z pohybu a z výsledků, ta za to stojí…:)

Kantorfitness najdete v Brně na Dobrovského 29, vedle vstupu do areálu Koupaliště Dobrák.

ODKAZ: KANTORFITNESS / web
ODKAZ: KANTORFITNESS / facebook