Vyzkoušejte líčení pro speciální příležitosti – na ples, karneval, nebo na party!

Také máte radost, že se opět konají nejrůznější společenské akce, události, plesy, karnevaly, nebo hudební party? Myslím, že po téměř dvou letech covidových restrikcí to určitě všichni oceníme – proto, pokud se na nějakou takovou akci chystáte, nepodceňte přípravy a vykouzlete si neodolatelné líčení, speciální pro danou příležitost! Nevíte, jak na to? Inspirujete se v mém následjícím článku!
Nevím, jak vám, ale mně všechny společenské akce, hudební party, ale i karnevaly, plesy…moc chyběly. Ráda se hezky upravím, krásně nalíčím, obleču si něco jedinečného a jdu se bavit. Ruku na srdce, poslední dva roky jsme většinu času museli trávit “v teplákách a doma”, kdy na nějaké ty okázalé úpravy, líčení, oblékání…nebylo ani pomyšlení.
Naštěstí situace u nás opět dovoluje jít se bavit – tak milé dámy, hezky se oblečte a vykouzlete si i krásné a třeba i lehce výstřední líčení! Jak na to? Mám pro vás pár tipů!
Pleť barevně sjednoťe, zakryjte nedokonalosti korektorem (doporučuji používat korektor o stupeň světlejší, než make-up) a aplikujte make-up adekvátní k typu vaší pleti. Jak vám zde i často píšu, zdravá, upravená pleť je základem pro každé líčení. ;)
Upravte obočí, jak jste zvyklé, naneste tvářenku, konturovací pudr a také rozjasňovač. Tyto produkty dodají vaší pleti jas a svěžest.
Tentokrát se ale více zaměříme na líčení očí. ;) Pro výraznější líčení očí, kdy aplikujete více vrstev stínů, doporučuji předem použít bázi pod oční stíny.
Skvělá je například Revolution PRO Undereye Primer. Barevně sjednotí a zmatní pokožku očního víčka a zároveň působí i pro zafixování očních stínů, které pak déle drží a nedrolí se.
Stačí nanést velmi malé množstí na víčka, prsty jemně rozetřít a vklepat do pokožky.
Následně nanášíme oční stíny, já použila ty v paletce Revolution PRO Ultimate Eye Look paleta očních stínů. Paletka obsahuje stíny v mnoha krásných barvách, s vysokou pigmentací. Jednotlivé stíny můžete vzájemně skvěle kombinovat, ať už použijete ty v matných, nebo třpytivých tónech.
Sama vždy stíny nanáším tak, že nejprve celé oční víčko, až do oblasti pod obočí, zmatním tělovým matným stínem. Do vnitřního koutku oka aplikuji světlý stín, v tomto případě i s perleťově třpytivým nádechem.
Do vnějších koutků nanáším tmavý stín, který hezky štětcem rozetřu tak, aby nebyly patrné ostré přechody. Tímto stylem vytvořím tak look populárního kouřového líčení.
Pro extravagantní líčení se vůbec nebojte i neobvyklých barev, jako jsou fialová, modrá, zelená. Kvalita líčení není o barvách, ale o technice provedení. :)
Na závěr naneste rtěnku – pokud výrazněji líčíte oči, doporučuji rtěnky spíše v tělových a ne tolik sytých odstínech, aby výsledný look nepůsobil příliš uměle.
Pokud vás čeká ples, party, večírek…akce, kde budete tančit, nebo pobývat i dlouho v zavřených prostorách, určitě použijte i pudr, díky kterému se nebudete lesknout a také vám make-up zafixuje.
Skvělý je pudr Revolution PRO Loose Finishing Powder transparentní sypký pudrnezmění barevnost make-upu a je velmi lehounký, na obličeji nevytváří nežádoucí hutnou “masku”.
Ať vám to krásky sluší! :)
Všechny výše uvedené produkty koupíte na www.notino.cz.