Měsíc zdravého spánku v prodejně i na eshopu HABITAT

Věřím, že název obchodu s interiérovými doplňky, dekoracemi, bytovým textilem, koberci… „HABITAT“ – vám mnohým jistě nebude cizí. Tato prodejna v Náměšti nad Oslavou existuje už opravdu spoustu let, značka Habitat byla založena dokonce již v roce 1999. Od té doby se sortiment kamenného obchodu i eshopu www.habitat-cz.cz značně rozšířil – pořídíte zde opravdu nádherné doplňky do interiéru, bytový a ložní textil, koberce… Mimo to, je zde velmi pestrá nabídka také kvalitních postelí, matrací a ložního textilu. Právě na téma „zdravého spaní“ v prodejně i na eshopu Habitat zaměřím tentokrát i svůj následující článek!

Prodejnu Habitat v Náměšti nad Oslavou mnozí jistě dobře znáte – asi zejména pro pestrou nabídku kvalitních koberců, na které se dříve v Habitat zaměřovali.
Koberce se dříve pro Habitat i přímo vyráběli, což má i spojitost s opravdu dávnou textilní výrobou v Náměšti, která zde spadá až do 18. století.

Aktuální sortiment prodejny i eshopu Habitat je ovšem velice pestrý a rozmanitý. Habitat je v první řadě prodejnou, kde koupíte velmi pestrou škálu kvalitních koberců značek Osta, Ragolle, Ligne Pure, dále tu pořídíte bytový textil – závěsy, záclony, široká je i nabídka froté programu.

Habitat je ovšem „nejen klasickou prodejnou“ – bytový textil vám zde po konzultaci s personálem rádi připraví a ušijí přesně na míru.

Za pozornost zde pak stojí i sortiment pro zdravý spánek! Kamenná prodejna Habitat i eshop nabízí rozmanitý sortiment ložního prádla, přikrývek, polštářů, povlečení, dek – od značek Irisette, Stella Ateliers, Schlafgut, Bugatti, S.Oliver, Ibena, Every Czech – tato značka mimo polštáře a přikrývky zde nabízí i matrace.

Zajímavostí i specialitou jsou zde pak překrásné čalouněné postele, které si můžete nakonfigurovat dle vašeho přání a požadavků – postel vám nechají vyrobit přesně na míru! Postele nabízí v mnoha variantách, čalouněné, boxspringové…

Případně si od této značky můžete vybrat i postel z katalogu.

Právě měsíc březen se nese v Habitat ve znamení zdravého spaní a všeho kolem něj!

Zákazníkům zde nabízí nové typy matraci, rozšířená je právě i nabídka polštářů, přikrývek, dek…

…vybírat můžete z nových kolekcí povlečení.

Určitě si prohlédněte a vyzkoušejte také exkluzivní francouzské bytové vůně Estéban, nebo vůně do prádla Mr&Mrs, nebo vůně Voniak.

Habitat ovšem stále nabízí i koberce, a to v mnoha stylech, velikostech, barvách a typu provedení. Nádherné jsou koberce Brink&Campman. Značka má svou vlastní kolekci a prodává i koberce značek Sanderson, Harlequin, Scion, Ted Baker.

Musím zmínit i zajímavost – portfolio služeb v Habitat je rozšířeno i o návrhy a realizace interiérů! O tom vám ale ještě brzy napíšu mnohem víc. :)

V kamenné prodejně oceníte také velmi milý a osobní přístup k zákazníkům – budou se vám zde ochotně věnovat a rádi vám pomohou najít přesně to, co hledáte.

Otevřeno je v kamenné prodejně Habitat v Náměšti každý všední den od 9. do 17.h, v sobotu pak od 9. do 13.

Kamennou prodejnu HABITAT najdete v Náměšti nad Oslavou, V. Nezvala 977. K nákupům můžete využívat i eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: HABITAT / web, eshop
ODKAZ: HABITAT / facebook
ODKAZ: HABITAT / instagram