Výprodeje v butiku Allora

Po delší době opět trochu módní inspirace z jednoho z brněských butiků, který mám já osobně moc ráda. :) Jde o butik Allora, kde mají opravdu pestrou nabídku krásných věcí, pro absolutně všechny příležitosti. A pozor, aktuálně tu stále ještě probíhají letní výprodeje – slevy tu jsou až 50%, což se na výsledné ceně už hodně projeví. Co přesně tu najdete? Mrkněte na následující článek se spoustou fotek. ;)

Butik Allora, který najdete v centru Brna, na Dvořákové ulici 14, se už dlouho řadí k těm NEJ v Brně. Mají tu opravdu  krásné věci, převážně od celé řady italských značek a také, stále tu koupíte i věci z autorské řady MIA MIA.

Aktuálně tu stále probíhají velké letní slevy a výprodeje, a to do výše 50% z původní ceny. Slevy tu jsou na celý sortiment, kromě kousků z řady MIA MIA a také kromě džínů. Ovšem, na vše ostatní se slevy vztahují – a že je stále z čeho vybírat!

Já jsem vám mnoho krásných outfitů opět nafotila, přímo na sobě, ať máte přehled, jak tyto věci vypadají ve své reálné podobě.

Zaujaly mě hlavně různé košilové šaty – sama mám tuto módu moc ráda, je pohodlná a pokud je chladno, vypadají takové šaty dobře i přes kalhoty.

Vůbec, šatů mají v butiku Allora opravdu pestrý výběr – ať už hledáte šaty pro každodenní nošení, nebo pro slavnostní příležitosti, určitě tady takové najdete.

Mně se asi nejvíc líbily tyto lesklé od značky Tensione In, jsou nesmírně efektní, zajímavé – hodí se třeba na svatbu, nebo jinou, více okázalou příležitost.

Za pozornost stojí i kalhoty, které užijete i teď s příchodem podzimu. Jsou z výborného, elestického materiálu, dobře sedí, jsou pohodlné a hlavně, mají je tady v několika barevných variantách!

Omrkněte i nejrůznější trička, halenky, košile…

…nebo sukně! I ty tady mají moc zajímavé. ;) Třeba tato, balonová, je nesmírně stylová a ženská!

Zkrátka, nabídka v butiku Allora je stále více než pestrá – navíc tu probíhají výprodeje, tak se sem stavte mrknout, já věřím, že si tu najdete něco, co vám udělá radost! ;)

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákové 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook