Výprodeje a slevy v butiku Amande

K létu patří i letní slevy a výprodeje – takže milé dámy, máte nyní skvělou šanci ulovit nějaký ten úžasný kousek do vaší šatní skříně za super ceny! Slevy, a to 30 – 50% jsou také v mém oblíbeném butiku AMANDE na Kallabově ulici. A že je zde stále z čeho vybírat! Slevy tu platí až do vyprodání daných věcí, takže určitě stojí za to se sem zastavit. Co tu najdete? Pár zajímavých outfitů jsem vám zde opět vyfotila pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku!

Butik Amande je dle mého názoru stále jedním z NEJ v Brně, mají tu opravdu překrásné věci, originální, zajímavé – zkrátka, ať už si zde vyberete cokoliv, rozhodně v takovém outfitu nezapadnete do davu. ;) Alespoň, já zde pokaždé objevím něco, co opravdu „velmi nutně potřebuji“ – však to asi samy znáte, že, holky? ;)

Butik Amande najdete v Brně na Kallabově ulici 2, je to opravdu prostorný obchod, kde je z čeho vybírat. Majitelka Zuzka zde nabízí oblečení pro všechny příležitosti, ovšem nejvíc ve stylu sportovní elegance.

Vyberete si zde ale i krásné šaty – ať už ty ryze letní, nebo i víc slavnostní, které můžete vzít třeba na večírek, nebo jinou, více okázalou příležitost.

Co se značek týká, tak zde koupíte módu od italských brandů, jako jsou Sexy Woman, Roberta Biagi, Please, Imperial, Vicolo,Tensione In, Le streghe, Maryley…

Mají tu i opravdu boží džíny! Opravdu, na takové jinde v Brně nenarazíte. Jsou od značky Sexy Woman a každý model je něčím jedinečný a zajímavý.

Některé džíny mají zdobení, aplikace, nápisy, jiné jsou výjimečné už jen samotnou barvou. A můžu potvrdit, že tyto džíny fakt perfektně sedí!

Střihově jsou džíny více v typu „boyfriend“, tedy se spadeným sedem – sama tento střih miluji a nosím ho už roky.

Jak jsem napsala v úvodu, v Amande začaly velké letní výprodeje, které se zde týkají absolutně všeho! Slevy tu jsou velké, a to 30 – 50% na vše, což se se výsledné ceně skutečně už projeví.

Určitě tedy doporučuji se sem zajet podívat, slevy tu budou až do vyprodání daných věcí, takže stále máte čas toho využít. ;)

Slevy se týkají nejen vyloženě letní módy (šatičků, sukní…), ale i denimových věcí.

Já tu pořídila o 30% levnějí třeba tuto úžasnou džínovou bundičku – a už nyní vím, že to bude velice oblíbená věc v mém šatníku. Tyto věci jsou i nadčasové, nevychází z módy – všem doporučuji něco takového vlastnit. ;)

Omrkněte zde i božské šaty, těch je tu neskutečný výběr!

Holky, zkrátka návštěva Amande se teď fakt vyplatí! Tak si letní slevy a výprodeje nenechejte ujít… ;)

Butik Amande 2 najdete na ulici Kallabova 2.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: AMANDE / facebook