Letní manikúra – inspirace! ;)

Další z mých letně laděných článků se bude týkat manikúry – barviček, které jsou tuto sezónu na nehty v kurzu a které se dají vzájemně skvěle kombinovat. Doporučím vám i jednu super značku laků na nehty – nabízí cenově přijatelné laky, které opravdu dlouho vydrží. Čtěte dál! ;)

I nehtíky si zasloží letní look, co říkáte? ;) Já osobně v létě používám na nehty zcela jiné barvičky laků, než v zimě. Zatímco v zimě jsou mými oblíbenými barvami černá, vínová, nebo sytě červená, v létě dávám přednost spíš zářivějším tónům, jako jsou oranžová, sytě růžová, nebo korálově červená – mimochodem, to je asi nejvíc IN barva této sezóny, a to nejen v ohledu laků na nehty. ;) Korálově červená je letos v kurzu i v módě!

Dnes mám pro vás inspiraci ale právě na letní manikúru.
V poslední době jsem si oblíbila lakování několika různými barvami, kdy alespoň jeden, nebo dva nehty na každé ruce nalakuji jinou barvou, která hezky ladí s tou hlavní barvičkou – tou je v mém případě právě v létě zmiňovaná korálově červená.

Jak jsem nastínila v úvodu, chci vám doporučit jednu super značku, která nabízí cenově dostupné, ovšem velmi kvalitní laky na nehty.

Je to značka NOBEA – znáte?
Nobea je francouzská značka dekorativní kosmetiky, která má ve svých produktech 100% přírodní ingredience. Mimo laky na nehty Nobea nabízí i další produkty, jako jsou třeba lesky na rty, řasenky, nebo rtěnky…

Já od Nobei vyzkoušela právě laky na nety a skvěle se mi osvědčily. Vydrží totiž opravdu velmi dlouho krásné – laky se neloupou.

Navíc, Nobea uvedla pro toto léto sety laků na nehty – balené po třech barvičkách, které vzájemně hezky ladí a můžete je všechny použít v rámci jedné manikúry.

Já si objednala set Nobea Colourful odstín Flamingo Summer – jsou to tři laky, jeden v odstínu korálově červené a dva v růžových odstínech. Ve vzájemné kombinaci vypadají perfektně, co říkáte? ;)

V setech Nobea Colourful jsou pak dostupné i další dva sety, odstín Sunflower Field – kombinace žluté a oranžových tónů a odstín Cocktail Party, kombinace růžových tónů.

Nezbytností při lakování je pak pro mě i vrchní ochranný lak, který zajistí oslnivý lesk a také díky němu barevný lak déle vydrží.

Vrchní ochranný lak mám opět Nobea Day-toDay, je čirý, nemění barvu laku a nehty se díky němu krásně lesknou.

Tak co říkáte, coby letní manikúra super tip, že?

Koupíte na Notino.cz