Kam v Brně na pedikúru?

Kam na pedikúru v Brně? Dnes mám pro vás článek a doporučení právě na toto téma, protože i v ohledu dobře provedené pedikúry mi od vás chodí dotazy. Já začala chodit k Lucii Hrazdilové do salonu na Šumavskou 15 a jsem opravdu moc spokojená. Lucie zde provádí kombinovanovou pedikúru, která je velmi efektivní a zároveň šetrná. Navíc pracuje výhradně s kosmetikou a laky značky SpaRitual – tyto produkty jsou bez chemických a živočišných ingrediencí. Salon má navíc příjemné prostředí a Lucie je moc příjemná, budete se tu cítit zkrátka dobře. ;) Víc v následjící reportáži!

I nožky si zaslouží naši pravidelnou péči, ale to vy – hlavně vy, dámy, jistě dobře víte. :) Navíc, teď, v létě, kdy jsou chodidla vidět v otevřených botkách, bychom měli na tu „údržbu“ skutečně dbát.

Upřímně, já sama na pedikúru nechodím příliš často, nemám s chodidly problémy a péči zvládám obecně sama, ale čas od času a hlavně v letním období svěřím pedikúru profesionálům.

Nyní jsem začala chodit právě k Lucii Hrazdilové do salonu na Šumavské ulici 15, v 1. patře.

Salon má moderní, čisté a příjemné prostory, věřím, že se vám zde bude líbit.
Podstatná je pak samozřejmě technika prováděné pedikúry a také kosmetika, se kterou pedikérka pracuje.

Lucie Hrazdilová používá při pedikúře a také pro lakování výhradně produkty značky SpaRitual, která je opravdu skvělá. Tuto značku znám už dlouho a vždy jsem s ní byla spokojená.

Produkty SpaRitual neobsahují žádné chemické a živočišné složky, jedná se tedy o kosmetiku veganskou. Žádný z přípravků značky SpaRitual není také testovaný na zvířatech.

Sparitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Biologicky odbouratelné produkty jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie.

Lucie Hrazdilová provádí pedikúru kombinovanou, která je obecně nejžádanější. Jedná se o kombinaci pedikúry klasické mokré s přístrojovou, která je prováděná nasucho.

Jak tato pedikúra probíhá?
Nejdřívě jsou nohy namočeny ve vodní lázní, následně se odstraní zvtvrdlá a zrohovatělá kůže pedikérskými nástroji, upraví se nehty, odstraní se případný lak na nehtech, odstraní se také otlaky, mozory, upraví se zarostlé nehty, kůžičky – v kominaci s vysokoobrátkovým přístrojem.

Navíc, suchá pedikúra je vhodná zejména pro diabetiky. Provádí se přístrojem značky Gerlach, na který se nasazují různé pracovní nástavce.

Tato metoda je účinná při řešení problémů se zarůstajícími nebo deformovanými nehty, kuřími oky, prasklinami na patách, mozoly, otlaky.

Při základním ošetření suchou (přístrojovou) metodou, se nohy dezinfikují, nehty se případně odlakují, zkrátí se a upraví jejich okolí, odstraní se ztvrdlá kůže, chodidla se také namasírují.

Při mokré pedikúře je nohám dopřána teplá lázeň. Poté následuje odstranění otlaků na celém chodidle, stříhání, broušení nehtů, případně odstranění laku na nehty, úprava nehtového lůžka, zarůstajících či zarostlých nehtů a masáž chodidel.

Závěrem se pak nehty nalakují vámi vybraným lakem (také značky SpaRitual).

Produkty, které se během pedikúry používají, jsou tedy výhradně značky SpaRitual. Dokonale voní – cílem pedikúry SpaRitual není jen odlehčení nohou, ale také uvolnění a relaxační zážitek.

Nožky jsou po pedikúře skutečně krásné, hladké, bez otlaků a mozolů, nehty jsou upravené a musím říct, že vypadají krásně, nyní už 10 dnů po pedikúře.

Závěrem chci zmínit, že cenově je to zde naprosto přijatelné, navíc Lucie zajišťuje po Brně – střed také mobilní pedikúru (může přijet k vám domů), za stejné ceny, jako v salonu.

Salon, kde Lucie Hrazdilová pracuje, najdete v Brně na Šumavské 15.

ODKAZ: PEDIKÚRA S PRODUKTY SPARITUAL BRNO – LUCIE HRAZDILOVÁ / facebook