Výhodné akce & nová kolekce v obchodě Original Marines

V následujícím článku mám opět inspiraci pro vás – maminky a potažmo pro vaše děti! Přináším vám totiž opět reportáž z obchůdku s dětskou módou, z Original Marines!
Musím vám v první řadě napsat o celé řadě skvělých a výhodných akcích, které v tomto obchodě aktuálně probíhají. Můžete zde tak nakoupit skutečně za velmi příjemné ceny. :)
Akce se týkají triček, tepláčků, spodního prádla – při nákupu více kusů pro vás platí zajímavé slevy až do výše 30%. Akce probíhají také na přechodové a vybrané zimní bundy – na podzim se budou zaručeně hodit!
Mimo to, v Original Marines je k dostání opět mnoho nádherných věcí z nové kolekce – mám pro vás spoustu fotek, čtěte dál!

Milé maminky – do obchůdku s dětskou módou, do Original Marines v Galerii Vaňkovka se nyní opravdu vyplatí zajít! Je tu k mání tolik nádherných věcí – novinky z aktuální kolekce jsou skutečně vydařené! Děti ocení i celou řadu oblíbených motivů z pohádek – kluci Spidermana, holčičky Barbie, Minnie a další… ;)

Ovšem, co zde nyní skutečně stojí za důležitou zmínku, jsou aktuálně probíhající slevové akce, které se týkají poměrně široké škály zboží. O co přesně jde?

Využít můžete dlouhodobé akce na trička, tepláčky i spodní prádlo – tato akce platí až do konce tohoto roku, tedy do 31. 12. 2023!

Akce na trička s dlouhým rukávem a na mikiny přes hlavu – při nákupu 2 ks máte slevu rovnou 30%.

Stejně tak platí akce na dětské tepláčky, opět u dvou kusů je sleva 20%, u 3 kusů a více sleva 30%. 

Výhodná akce se pak týká také spodního prádla – pokud si koupíte 2 kusy, máte slevu 15%, u 3 kusů spodního prádla pro vás platí sleva 30%.

Zmínit musím pak i další právě probíhající akci na přechodové bundy – určitě využijete i nyní, na podzim. Na tyto bundy platí sleva 30% – 50%. 20% – 30% je na vybrané zimní bundy. Akce platí do 14. října, nebo do vyprodání zásob.

Zajímavé akce probíhá pak i na novorozeneckou newborn řadu a na řadu pro batolata – od 0 do 36 měsíců – při zakoupení dvou kusů oblečení z této řady máte slevu 30%.

Stále pak v obchůdku najdete i slevový koutek – vybírat tu můžete z mnoha hezkých věcí ve stálých slevách.

Jak jsem zmínila, obchůdek Original Marines je také plný krásných novinek z podzimní a zimní kolekce! Opět jsem vám celou řadu těchto věci nafotila – myslím, si vybere každý!

Zejména pro holčičky, nová černo – bílá řada se vzorem kohoutí stopy je úžasná! Klidně bych brala některé z modelů ve větších velikostech i pro sebe. :)

Holčičky si zde vyberou i překrásné šaty a malé kabelky!

Mimo to, věděli jste, že se značka Original Marines velmi aktivně zapojuje i do koncepce udržitelnosti?
Už dlouhodobě totiž můžete do obchodů Original Marines přinést staré oblečení, které je samozřejmě čisté, bez děr, vyžehlené… Za tento starý 1 kousek dostanete 50,- kupón, který můžete do měsíce využít na jakýkoliv nezlevněný produkt v obchodě. 
Značka Original Marines se pak v rámci tohoto programu reLIFE postará o další využití starého oblečení – aby udělalo radost ještě i někomu jinému.

Obecně se Original Marines velmi zajímá o udržitelnost, samozřejmostí také je, že dodavatelé značky nevyužívají dětské práce a zaručují férové, bezpečné a udržitelné pracovní podmínky. Veškeré materiály pochází od výrobců s certifikací OEKO-TEX 100.

Super projekt, co říkáte? Další důvod stavit se do Original Marines – doneste věci, které vaše děti už nevyužijí a pořiďte nové – třeba i v rámci zmiňovaných výhodných akcí. Určitě si vyberete! :)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram