Aktuální kolekce v obchodě ALDO ve Freeportu!

Jak jsem vám tu už nedávno psala, v outletovém centru Freeport se před několika týdny otevřela zbrusu nová prodejna kanadské značky obuvi ALDO! Podle vašich reakcí vás tato zpráva potěšila – není se čemu divit, ALDO nabízí opravdu překrásné, originální, vysoce módní boty a doplňky – zejména úžasné kabelky!
Já se do obchodu ALDO ve Freeportu opět nedávno zastavila, je tu k dostání už podzimní část kolekce a dámy (i pánové) – opravdu je tu z čeho vybírat, já byla přímo nadšená! Mrkněte na můj následující článek i se spoustou fotek – myslím, že si po shlédnutí brzy naplánujete výlet do Freeportu! ;)
Mimochodem – v Brně je ALDO dostupné i v GX STORE Vaňkovka!

Obuv kanadské značky ALDO se těší mimořádné oblibě, protože – i dle mého názoru – je stylem, designem, zpracováním…opravdu ojedinělá a výjimečná.
Obchod ALDO jistě mnozí pamatujete ještě z brněnské Olympie, nicméně činnost prodejny před několika lety skončila, bohužel…

I proto jsem měla opravdu radost, když se obchod ALDO otevřel i v outletovém centrum Freeport! Právě zde je prodejna svou rozlohou skutečně veliká a má co nabídnout.

Stejně, jako v ostatních obchodech ve Freeportu, tak i v prodejně ALDO koupíte outletové kolekce této značky, což znamená zejména skvěle nízké ceny!

Boty, doplňky, kabelky…zkrátka kompletní sortiment v obchodě ALDO koupíte až o 70% výhodněji, než v neoutletové prodejně této značky. A to se na výsledných cenách skutečně výrazně projeví.

Velmi mile mě v obchodě ALDO ve Freeportu překvapila pestrá nabídka bot – jak pro dámy, tak i pro pány. Myslím, že si tady vybere zaručeně každý! Alespoň, já bych nevěděla, který model koupit dřív, zamilovala jsem si zde několik úchvatných kousků!

V ALDO ve Freeportu koupíte nádherné lodičky, střevíčky na plesy a speciální události…v mnoha barvách, typech, se zdobením, výraznými aplikacemi…

Mimo to, v aktuální době tu přibývají už i podzimní boty, nejrůznější mokasíny, kotníkové boty, šněrovací modely a také kozačky!

Pořídíte zde elegantní boty ve více jednoduchém designu, ovšem – na své si tu přijdou i příznivci lehké extravagance a výstřednosti! Já tu obdivovala zlaté boty v moderním kovbojském stylu…

Zajímavé pak jsou i tyto tenisky na výrazné platformě – opět se jedná o velký módní hit!

K botám si zde pak můžete vybrat i stylovou kabelku, batoh, tašku…často i ve stejném stylu a designu.

ALDO pak nabízí boty jak kožené, tak i vyrobené ze speciální, veganské kůže – jedná se o velmi příjemný, měkoučký materiál, vzhledem opravdu připomínající pravou kůži.

Musím také napsat, že přímo senzační je široké rozpětí velikostí! Téměř všechny modely bot zde jsou dostupné ve velikostech do 41, některé kousky dokonce i do 42,5! Tak ať o tom víte – větší obuv se obecně shání hůř, ovšem tady určitě pořídíte!

Nový obchod ALDO ve Freeportu určitě navštivte, budete nadšení!
V Brně je ALDO dostupné i v GX STORE Vaňkovka.

ODKAZ: ALDO / facebook
ODKAZ: ALDO / instagram

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram