Jídla z oblíbených restaurací sítě Con Gusto do konce října s dopravou zdarma!

Jestlipak víte, že si skvělá jídla z celé řady vyhlášených brněnských restaurací sítě Con Gusto můžete objednat i s rozvozem domů, a to přes stránky www.jimebrno.cz? Mezi tyto podniky patří Restaurant & steakhouse Monte Bú, Pivnice U Čápa, Pivnice U Kohoutů, Piazza Caffè & Ristorante, Divadelní Restaurant Teátr, Táckárna a mimo to se rozváží i vína z Korek Wines. Věřím, že i při tomto výčtu je jasné, že si něco dobrého vybere zaručeně každý.
To hlavní sdělení – aktuálně můžete využít na objednávky dopravu zdarma, což platí až do konce října. Využijte toho a objednejte si to, na co máte chuť!
Víc v následujícím článku…

Myslím, že restaurace ze sítě Con Gusto se těší všeobecné oblibě po celém Brně, a to už hezkých pár let – sama mám mezi nimi své oblíbené, kam ráda chodím. Za sebe – miluji zejména italské speciality, ryby a plody moře z Piazza Ristorante a také masa, steaky z Monte Bú. Věřím, že se mnou budete mnozí souhlasit – v těchto restauracích se vždy najíte zaručeně skvěle!

Speciality, oblíbená jídla, vína, ale i pokrmy z denní nabídky můžete více než rok objednávat přes vlastní rozvozovou službu sítě Con Gusto, přes  jimebrno.cz.

Objednávat můžete z Piazza Ristorante vynikající pizzu, těstoviny, středomořské speciality a ryby, z Monte Bú jejich vyhlášené burgery, skvělé úpravy masa a speciality z jejich jídelního lístkuz Pivnice U Čápa, nebo z Pivnice U Kohoutů oblíbené české klasiky a další dobroty… Vyzkoušejte pak výbornou kuchyni také z novějšího podniku, z restaurace Teátr – i za sebe mohu napsat, že tu vaří velmi dobře!

Zkrátka, vybere si rozhodně každý! U jídel z výše uvedených restaurací máte vždy záruku špičkové kvality – a jídla na stejné úrovni se dostanou i na váš stůl.
Mimo to, jídla z těchto restaurací v jíné rozvozové službě nenajdete.

To hlavní – jak objednávat?

Mrkněte na stránky www.jimebrno.cz – zde si můžete také zkontrolovat, zda rozvozová služba jezdí i k vám.

Pak už jen vyberete některou z nabízených restaurací a zobrazí se vám pestrá nabídka jídel. Zvolíte to, na co máte chuť a objednáte, zadáte, kam dovézt a zaplatíte platební kartou.

Nabídka jídel je opravdu skvělá, pestrá a hlavně, máte zaručenou špičkovou kvalitu!

TO HLAVNÍ – jak zmiňuji v úvodu, do konce října platí na rozvoz přes www.jimebrno.cz doprava zcela zdarma! Využijte toho! Doprava zdarma je určena na vše, jen je třeba dodržet minimální objednávky u aktuálních oblastí.

A jaká jídla bych vám doporučila vyzkoušet – která mám z těchto restaurací oblíbená?
Z Monte Bú jednoznačně chobotnici s belugou – jedná se o grilované chapadlo z chobotnice s černou čočkou beluga. Je vynikající!

Z Piazza Ristorante doporučuji Insalata Nicoise – s tuňákem, bramborami a vajíčkem. Na ten sem chodím moc ráda.

Milovníkům těstovin doporučuji Linguine s krevetami, cuketou a šafránem.

V restauraci Teátr mám oblíbená presovaná vepřová líčka, vynikající!

Nicméně – výběr jídel k dovozu je z každé restaurace velmi pestrý a široký, vyzkoušejte, objednejte si – a využijte i zmiňované dopravy zdarma!

ODKAZ: JÍME BRNO / web, objednávky

ODKAZ: CON GUSTO BRNO / web
ODKAZ: CON GUSTO BRNO / facebook
ODKAZ: CON GUSTO BRNO / instagram