Vybírejte plavky na léto už teď! Triola spustila předobjednávky!

I když se zdá léto ještě relativně daleko, už nyní můžete omrknout, vybírat a také předobjednávat krásné plavky! Značka Triola, kterou jsem vám nedávno na mém blogu představila, totiž spustila na eshopu tzv. předobjednávky – model, který se vám líbí, si můžete zarezervovat a tak si zajistit, že vám ho ve vaší velikosti již nikdo nevykoupí. Plavky šijí v limitovaném počtu kusů a už se nedošívají – proto je rozhodně fajn si ty své rezervovat už nyní. :) Jak vypadá letošní kolekce plavek od Trioly? Mrkněte na následující článek!

I když do letní sezóny zbývá ještě nějaký ten čas, je teď rozhodně ta správná chvíle začít se poohlížet po hezkých a kvalitních plavkách. Ty sice ještě v mnoha obchodech nejsou, ale právě značka Triola už nyní spustila pro své zákazníky tzv. předobjednávky plavek! O co přesně jde?

Od 1. března běží na eshopu Triola právě tyto „předobjednávky„. Ty jsou určené pro zákazníky, kteří jsou registrovaní v klubu Triola.
Registrovat se můžete zdarma, a to buď přímo na webu Triola, nebo pak osobně v jakékoliv prodejně Triola – v Brně tedy buď  v Avion Shopping Parku a také na Orlí 20 – zde je prodejna otevřená krátce, je přesunutá z Jánské ulice právě na Orlí, do krásných, velkých, nových prostor.

Značka Triola šije své plavky v limitovaném počtu kusů a pokud se plavky vyprodají, již se pak dále nedošívají – tzn.,  že pak již není možné dané modely doobjednávat. Proto je rozhodně dobré zarezervovat si ty, které se vám líbí, už nyní.

Vámi vybraný model si zarezervujete na eshopu, v dubnu vám pak pak daný produkt zašlou buď k vám domů, nebo na jednu z prodejen Triola, kterou si určíte. Zde si pak můžete plavky vyzkoušet a nechat si poradit.

Pokud vám plavky nebudou sedět, vrátíte je na sklad, nebo necháte v prodejně (vrátí za vás) – to vše je samozřejmě zcela ZDARMA! Což je rozhodně super nabídka. ;)

V kamenných prodejnách se pak celá kolekce plavek pro tuto sezónu objeví od dubna – všechny modely budou pak dostupné jak na eshopu, tak i v obchodech.

Už nyní si můžete plavky prohlédnout jak v tištěných katalozích, které jsou dostupné na prodejnách a můžete si je zdarma vzít, tak i online – pod tímto odkazem.

Musím uznat, že kolekce plavek od Trioly je opravdu podařená a hlavně, plavky jsou velice kvalitní, dobře ušité, přesně, jak jste zvyklí i u spodního prádla od této značky.

V kolekci plavek najdete samozřejmě nejrůznější velikosti, modely a typy, pro každý typ postavy.

Fotky z letošní kolekce plavek od Trioly si pak můžete prohlédnout v tomto článku, ve fotogalerii pod ním a také ZDE.

Rezervace plavek na eshopu najdete pod tímto odkazem.

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram