Voňavá inspirace – parfém Chloé NOMADE

Dlouho na mém blogu nebyla žádná voňavá inspirace, že? :) Tak pro vás dnes jednu mám! Chci vám představit parfém, který se stal mou novou oblíbenou vůní a je i mou vůní tohoto jara! Parfém se jmenuje NOMADE, je od značky Chloé a voní tak úžasně! 

Co se výběru parfémů týká, jsem poměrně náročná. :) Většina populárních vůní se mně osobně nelíbí, vyhledávám něco, co je jedinečné, jiné, výrazné, osobité… Zkrátka, chci, aby se daná vůně hodila k mému stylu, osobnosti. Stejně, jak to mám třeba s oblékáním, kdy si potrpím na určitou výjimečnost, tak to samé očekávám od parfému.

Také, volbu parfému podmiňuje i roční období. V zimě mám ráda těžší, kořeněné vůně, naopak na jaře a v létě spíše svěží, květinové, lehké…

Zpátky ale k parfému NOMADE od Chloé! 
Parfém mě zaujal už na první pohled (ano, i u vůně si mě získá vzhled obalu, flakon…). Chloé NOMADE se v designu obalu i flakonu nese v nesmírně ženském stylu. Miluji pudrové tóny – a právě v těch je obal, flakon i samotný parfém, který má lehounce narůžovělou barvu.

A teď to nejdůležitější – jaká je vůně Chloé NOMADE?
Za sebe bych ji popsala jako smyslnou, ženskou a přitažlivou. Je to líbivá vůbě, ale naprosto osobitá, která dokonale dokreslí jedinečný styl osobnosti, která tento parfém nosí.

V parfému jsou dominantní květinové tóny, patrné jsou i dřevité tóny, díky kterým parfém rozhodně není nijak omamně sladký (což já sama moc nemusím).

Vůně je čistá, ženská, pudrová – skvěle ladí i k samotnému vzhledu parfému.

Za mě naprosto jedinečná vůně, která si mě okamžitě získala. A věřím, že bude mít obrovský ohlas – protože je jiná,  zajímavá, originální…nesplyne s ostatními parfémy. Rozhodně stojí za vyzkoušení!

Parfém Chloé NOMADE koupíte na eshopu Notino.cz, k nákupu tohoto parfému je automaticky doprava zdarma. Navíc – ke každé velikosti Chloé NONAME dostane každý zákazník deostick Chloé Nomade zdarma!

ODKAZ: NOTINO.CZ – eshop
ODKAZ: NOTINO.CZ – facebook