Víme, jak nosit pánské teplákovky! Zjistěte to také a jděte (nejen) tuto sezónu s trendy!

Teplákovky jsou evergreenem dámských i pánských šatníku. Jejich stylové nošení chce ale trochu cviku. Poradíme vám, jak vypadat v pánské teplákovce skvěle nejen v tělocvičně nebo na gauči. Tam už totiž dávno jejich jediné místo není.

Teplákovky jako každodenní příležitost pohodlného outfitu

Jsou pohodlné, stylové, trendy i univerzální. Řeč je o tolik populárních teplákových soupravách, jejichž obliba v posledních letech stoupá natolik, že se stávají předmětem přehlídkových mol. Ano, ty tepláky, které byly v minulosti určeny spíše do posilovny nebo čistě na doma. I tento pohodlný outfit složený z tepláků a mikiny má ale své odpůrce, nejhlasitější z nich jsou dokonce v řadách módních návrhářů. Někteří z nich ze svých původních plánů, do kterých tepláky nebyly zahrnuty, slevili, a teplákové soupravy se staly hitem i jejich kolekcí. A kam je obléct a kdy je naopak nechat doma? Tepláky jsou vcelku univerzálním kouskem, který je dnes již možné vynosit na nákup, na procházku i na party. Stačí jen dodržovat pár pravidel. Tepláky, se kterými máte vykouzlit pohodový outfit, by neměly být vytahané. Takové tepláky stále patří jen a jen na gauč. Pokud tak zrovna padnoucím kouskem tepláků váš šatník nedisponuje, napravíte to na webu Bolf, kde si vybere snad úplně každý. I když jsou teplákovky (nebo samotné tepláky) populárními módními kousky, které vynosíte na spoustu příležitostí, nechte je doma v případě, že jdete do společnosti na některou z formálních události. V jiných případech s nimi ale nešlápnete vedle – obzvlášť pak v případě, že je perfektně sladíte s dalšími kousky. Jak na to?

Jak nosit pánské teplákovky?

Mladí, staří, bohatší i chudší. Ti všichni milují tepláky. A bez rozdílu je ti všichni mohou nosit stylově a s grácií. Ať už chcete obléct teplákovku tu a tam na procházku či na cvičení, nebo jste velkými fandy těchto souprav jako třeba zpěvák Rag’n’Bone Man, který se v ní dokonce oženil, a to po boku stejně oděné nevěsty i hostů, dejte na naše tipy. Prvním z nich je třeba ten, že nejste-li zrovna světově proslulý zpěvák, na svatbu si tepláky neberte. Podobně je tomu tak třeba v případě, že vaše zaměstnání vyžaduje jistý dress code. Kam (a jaké) teplákovky tedy vynést? Teplákové soupravy jsou skvělým outfitem především při cestování. Často disponují množstvím kapes a nabízí nekonečný komfort, který nejen na dlouhých cestách oceníte. Výjimkou ale dnes není ani vídat teplákové party outfity v klubech i na diskotékách. Možností, jaké tepláky obléct, je spousta: pokud jste fanoušky úzkých a skvěle padnoucích kousků, slaďte je s teniskami, ke kterým vypadají jednoduše skvěle. Široké tepláky doplněné výraznými šperky jsou zase spíše otázkou osobitého vkusu každého z nás – pokud se právě v takovém stylu vidíte, nebojte se ho. Ale co k takovým teplákovkám? Formální boty, jakými jsou třeba mokasíny, se k teplákům nikdy neobouvají. Volte tak pokaždé spíše sportovní obuv, se kterou stylově určitě nešlápnete vedle. Pokud zrovna nemáte chuť oblékat celý komplet, volte k teplákům vždy vhodná trička. Věřte, že méně je více – pokud tak tepláky zdobí velké logo značky, vsaďte na jednoduché triko bez potisku. V jednoduchosti je síla, a tak mohou vypadat i ty nejobyčejnější sety v doprovodu s padnoucími a kvalitními botkami absolutně nejlépe.

Už víte, jakou teplákovku musíte ve své skříni mít?

 

 

Sponzorovaný článek