Vánoční kouzlo ve studiu AMMI

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží! Nevím, jak to máte Vy, ale mě už vánoční atmosféra naprosto pohltila:) Už se zase těším, jako každý rok, poctivě nakupuji dárky (letos už včas), plánuji péct cukroví a hlavně, zdobím celý dům, abych v něm vytvořila to pravé KOUZLO VÁNOC!

ammi6

Pokud to máte stejně – a já věřím, že ano, určitě také milujete všelijaké úžnasné vánoční dekorace, ozdoby, květinové vazby, malé stromečky, svícínky…zkrátka ty kousky, které k Vánocům už neodmyslitelně patří.

U nás doma, s příchodem dětí, jsou právě tyto roztomilé vánoční dekorace každý rok čím dál více „v kurzu“. A každý rok dokupuji další a nové kousky, bez který si právě vánoční výzdobu neumím představit.

ammi15
Vánočních dekorací jistě seženete spoustu, my pro Vás ale máme TIP na takové, které jistě nikde jinde v Brně nekoupíte – alespoň my jsme byly z takové krásy a výběru absolutně nadšené. 

ammi19
Nedávno jsme Vám totiž představily zážitkové květinové studio AMMI, kde se na ploše přes sto metrů čtverečních prezentují květiny, kytice, dekorace a doplňky – vždy samozřejmě laděné do konkrétního ročního období.
Více si o studiu AMMI přečtěte zde u nás na blogu: KVĚTINOVÉ STUDIO AMMI by Cool Brno Blog

ammi20

My jsme studio AMMI poprvé navštívily už na podzim, kdy nás tu okouzlila „halloweenská“ inspirace. Už tenkrát nám bylo jasné, že vánoční dekorace, doplňky a vazby z tohoto studia budou stát opravdu za to. A nemýlily jsme se:)

ammi11

V zážitkovém květinovém studiu AMMI si můžete vybrat z obrovské nabídky vánočně laděných předmětů, které Vám doma vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru. Samozřejmě, koupíte tu dekorace laděné do mnoha odstínů a barev, takže se nemusíte obávat, že tu neseženete nic k tématu právě Vašich Vánoc. Klasická červená, bílá, stříbrná a zlatá jsou samozřejmostí:) Důležitá informace také je, že všechno je tu opravdu cenově velmi dostupné a přijatelné. My jsme byly nízkými cenami až překvapené!

ammi5

Photo 18.11.14 9 54 41

Nechybí ani „koutek“ s moderní výzdobou, která následuje trend a barvu letošních Vánoc – kterou je meruňkový tón. Pokud tedy sledujete módní styl Vánoc, přijdete si tu na své:)

ammi1

ammi2

Našim dětem by se samozřejme nejvíc líbily roztomilé figurky andělíčků, Ježíšků, plyšoví medvídci na zapíchnutí do květináčů, houpací koníci a mnoho dalšího.

Photo 18.11.14 9 47 11

Photo 18.11.14 9 44 03

Photo 18.11.14 9 45 57

ammi12

A nás si získala obrovská plyšová vánoční myš, no uznejte sami – není kouzelná?:)

ammi13

Prohlédněte si další nádherné vánoční kousky ze studia AMMI v naší fotogalerii:)

Studio AMMI najdete na ulici Nejedlého 373/1, Brno – Lesná
ODKAZ: WEBOVÉ STRÁNKY AMMI
ODKAZ: FACEBOOK AMMI