Vánoční inspirace z obchodu HOMEDESIGN v Hodoníně

Před pár dny jsem si udělala výlet do Hodonína a stavila jsem se tu mrknout do obchůdku Homedesign, o kterém jsem vám zde nedávno psala. Mají tu bytové doplňky, dekorace, bytové vůně, nádherný porcelán a sklo a také, naprosto dechberoucí vánoční ozdoby. Nafotila jsem vám zde pro inspiraci spoustu fotek – mrkněte v následujícím článku! A pozor – všechny věci můžete objednávat také přes eshop www.homedesignshop.cz (pokud objednáte do pátku 18.12. včetně, garantují dodání do Vánoc). 

Zcela upřímně, tolik zajímavých a jedinečných věcí, které jsem viděla právě v obchodě Homedesign v Hodoníně, opravdu jen tak někde nenajdete. Mají tu skutečné exkluzivity od mnoha skvělých značek a je opravdu radost si tu vybírat.

HOMEDESIGN je česká rodinná společnost již s 11 letou tradicí, která provozuje v Hodoníně kamennou prodejnu bytových doplňků světových značek a od loňského roku také eshop. 

Začnu v ohledu na blížící se Vánoce s inspirací vánoční. :) Věcí a dekorací v duchu Vánoc tu mají totiž teď opravdu nespočet! A věřím, že si tu každý najde to, co se mu bude líbit, ať už si doma Vánoce ladíte v jakémkoliv stylu a barvách.

Naprosto dokonalé jsou vánoční ozdoby. Těch zde mají obrovský výběr, ovšem ty NEJ jsou nádherné, skleněné vánoční baňky na stromeček od italské firmy.

Tyto baňky jsou opravdovým skvostem a budou na vašem vánočním stromě rozhodně tou nejkrásnější ozdobou.

Mnohé tyto baňky jsou zdobeny obrázky a motivy včel – jakožto pocta tomuto ohroženému a velice důležitému živočišnému druhu.

Mimo klasické baňky jsou pak zajímavé i ozdoby na připnutí (na vánoční strom, nebo kamkoliv jinam) – opět v motivu včel.

Kromě těchto úžasných italských ozdob si tu pak můžete vybrat i z celé řady dalších vánočních ozdob na stromeček – v nejrůznějším stylu a provedení.

Na své si tu přijdou jak příznivci klasických ozdob, tak i těch více výstředních a netypických. Je to jen na vašem výběru. :)

Mimo vánoční ozdoby na stromeček tu pak pořídíte další vánoční dekorace domů – nejrůznější figurky, doplňky, svícny…

Mnohé další věci, které tu pořídíte, se skvěle hodí i jako vánoční dárečky!
Třeba jedinečné kávové soupravy s pravým zlatem od značky Goebel s motivy děl předních světových umělců.

Velice zajímavé jsou i šálky a skleničky Goebel z kolekce umělkyně Ivany Koubek.

Za pozornost pak stojí i sváteční porcelán Villeroy & Boch – v duchu Vánoc je pak tato „boule“ – jedná se o sadu talířů pro dvě osoby.

V obchodě Homedesign najdete i širokou nabídku bytových vůní. Mimo vonné svíčky od oblíbených značek, jako jsou Yankee Cande, nebo WoodWick, tu koupíte i bytové vůně Millefiori…

…nebo nádherné designové katalytické lampy firmy Maison Berger Paris.

Za pozornost pak stojí i limitovaná kolekce „Lolita Lempicka“, která vznikla  k výročí této značky.

Dále tu najdete kvalitní a moderní dekorace, exkluzivní běhouny a prostírání Sander Table + Home, nerezové domácí potřeby WMF.

Pořídíte zde i přírodní kosmetiku – mýdla, sprchové gely, pěny do koupele, bytové spreje…

Zkrátka, nabídka obchodu, ale i eshopu Homedesign je opravdu jedinečná – musíte o ní vědět! :)

Kamennou prodejnu HOMEDESING najdete v Hodoníně na Masarykově nám. 122, k nákupům můžete ovšem využít i eshop, viz odkaz níže.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie!

ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / web, eshop
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / facebook
ODKAZ: HOMEDESIGNSHOP.CZ / instagram