Udělejte něco pro sebe a zároveň i pro druhé! Zúčastněte se letošní E-vycházky

Situace s vývojem koronavirové epidemie u nás stále není úplně příznivá a z toho důvodu se nemůže konat mnoho akcí, v takovém rozsahu a způsobu, jak jsme byli zvyklí dříve. Ovšem – i přes to se můžeme zúčastit zajímavých aktivit v naprosto bezpečných podmínkách a udělat tak něco nejen pro sebe, ale zároveň i pro druhé. Proto vám chci napsat o jedné skvělé akci – E-VYCHÁZCE, která bude probíhat od 20. prosince do 5. ledna. Stačí, když v tomto období na webu www.e-vychazka.cz zapíšete, kde a kolik KM jste ušli – a pořadatelé, Dopravní stavby Brno, pak za každý váš 1 ujitý KM věnují 1 Kč na charitativní účely. Nyní už je v banku 50.000,-, právě od Dopravních staveb Brno, pojďme tu krásnou částku ještě zvýšit! Nic vás to nebude stát – uděláte něco pro sebe, ale i pro druhé… Víc v následujícím článku.

Pointa celé této akce, E-vycházky, je naprosto báječná! Máte tak skvělou motivaci se jít projít – když víte, že si nejen užijete fajn čas na čertvém vzduchu, ale zároveň uděláte také něco pro druhé. Za mě je to naprosto senzační nápad a projekt, už teď vím, že se moc ráda zapojím!

Pořadatelem této fajn akce je pan Vlastimil Chládek a Dopravní stavby Brno. Ti tuto akci, ovšem v rámci jednoho dne, organizují již několik let, od roku 2000.
Vždy se v prosincovém termínu pravidelně sešlo 100 – 150 lidí na procházku Moravským krasem.

Letos bohužel nic podobného není z důvodu vládních nařízení možné – lidé se nesmí scházet v tak vysokém počtu.

Ovšem i přes to se letos vycházka uskuteční – v podobě E-vycházky – do které se můžete zapojit naprosto všichni. A samozřejmě zdarma. :) Úžasné je, že celá tato akce potrvá několi dní a bude mít navíc charitativní podtext, kdy se pomůže několika organizacím.

Jak to celé tedy bude vlastně fungovat?

Letos se tak všichni zájemci mohou zúčastnit tzv. „E-vycházky Covidu navzdory!“ a to v období od 20. prosince do 5. ledna.

Stačí se jít projít – sami, s rodinou, přáteli, a to kamkoliv vás napadne. Jistě máte sami svá oblíbená místa, ovšem na sociálních sítích E-vycházky (viz odkazy níže) a také na webu E-vycházka najdete spoustu další „procházkové inspirace“. 

Na webu www.e-vychazka.cz/cz/zapsat-vychazku/ pak zapíšete, kolik jste ušli km, kde jste se prošli, v kolika lidech…
Dopravní stavby Brno pak věnují za každý 1 km, který ujde kdokoliv z vás zapsaný na webu www.e-vychazka.cz, 1 Kč na charitativní účely – konkrétně pro Domov Olga v Blansku, Léčebný ústav Albertinum v Žamberku a organizaci Koruna pro vrbu.

Už nyní vložily Dopravní stavby Brno do banku 50.000,- Pomozte i vy tuto krásnou částku ještě zvýšit! Zapojte se a udělejte něco nejen pro sebe, ale i pro druhé!