STROMEČEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ V TAWANU

I letos najdete v brněnském centru thajských masáží – v TAWANu – stromeček „splněných přání“ dětí z dětského domova Dagmar. Přání jste mohli splnit i vy – a tím tak udělat radost některému z dětí. I tento rok je partnerem i náš charitativní spolek We Love to Help a nyní bychom vám všem, kdo jste se letos do této akce zapojili a přání dětem splnili, chtěli moc poděkovat!

Právě Vánoce jsou období, které by mělo být tím nejkrásnějším, hlavně pro děti, které si to opravdu zaslouží. Pokud děti sami máte, jistě vítě, jak Vánoce prožívají, jak se těší. Sama to vidím u svých kluků a je to prostě krásné, díky nim jsou Vánoce naprosto dokonalé:)

Ovšem, na světě je spoustu dětí, které nemají to obrovské štěstí trávit Vánoce s rodinou. Mluvím o dětech z dětských domovů, které ty klasické, rodinné Vánoce, častokrát ani nepoznaly. Proto je určitě skvělým nápadem i tyto děti nějak o Vánocích potěšit – a splnit jim přání:)

Právě takový nápad realizují již několikátým rokem v centru thajských masáží v Brně, v Tawanu, kde je „stromeček splněných přání“ – dětí z dětského domova Dagmar v Brně.

V předchozích letech jste si zde přání dětí ze stromečku mohli vzít – dárek koupit a následně přinést zpět do Tawanu.

Bohužel letos, vzhledem k vládním nařízením, to nebylo možné, ale i tak jsme se rozhodli přání dětem splnit, ovšem jiným způsobem.

Dětská přání jsme pro vás nafotili a zveřejnili v rámci příspěvku na Facebooku.
Ozvalo se opravdu spoustu z vás, kdo jste se rozhodli přání splnit – a my vám chceme alespoň touto cestou ze srdce poděkovat. Je krásné vidět, že je stále mnoho lidí, kterým není lhostejný osud druhých – a to i v této složité době.

I díky vám budou mít děti v Dětském domově Dagmar hezčí Vánoce – děkujeme!

Centrum thajských masáží TAWAN najdete v Brně na Šilingrově náměstí, v budově hotelu Barceló Brno Palace.

ODKAZ: TAWAN / WEB

ODKAZ: TAWAN / FACEBOOK