Inspirace na krásné spodní prádlo z obchodu TRIOLA

Dámy, dlouho na mém blogu nebyla inspirace na krásné spodní prádlo, co říkáte? :) Je potřeba to napravit – proto mám pro vás dnes článek o aktuální nabídce obchodu TRIOLA . V obchůdku na Orlí 20 jsem vám nafotila několik krásných kousků – o které si třeba můžete napsat i vašemu Ježíškovi. ;) Čtěte dál! 

Už dávno neplatí, že spodní prádlo je pouhým „funkčním kouskem oblečení“, na jehož vzhledu a kvalitě zase tolik nezáleží.

Krásné a hlavně, dobře padnoucí spodní prádlo nám dodává pocit vlastního půvabu, ale i sebejistoty a ženskosit.

Ano, v případě spodního prádla a hlavně podprsenek jde v první řadě o to, aby vám vše dokonale sedělo. Pokud je velikost nevhodně zvolená tak nejen, že spodní prádlo nevypadá hezky, ale zároveň vám neposkytne svou službu a co víc, můžete si „zadělat“ i na problémy – třeba bolesti zad.

Určitě doporučuji kupovat podprsenky tam, kde jim rozumí a hlavně tam, kde se vám budou věnovat a kde vám poradí. Jedním z takových obchodů je v Brně právě Triola – její dvě prodejny najdete v centru na Orlí 20 a pak také v Avion Shopping Parku.

Je opravdu skvělé, že se vám v obchodech TRIOLA osobně věnují, vybírají s vámi a hledají takové modely, které přesně vašemu typu postavy budou skvěle sedět.

Tento osobní přístup a poradenství není ve všech obchodech se spodním prádlem samozřejmostí – ovšem v případě Trioly si můžete být jistí, že jste na správném místě. :) Mnoho žen žije v mylné představě o své velikosti spodního prádla – hlavně podprsenky. V obchodě Triola vám určitě vaši správnou velikost najdou. ;)

Všechny střihy podprsenek zde mají v různém barevném provedení a zpracování.

Jistě víte, že Triola je česká značka, která mimochodem byla založena už v roce 1919.
Ovšem, kromě značky TRIOLA najdete v obou prodejnách (a také na eshopu) prádlo i dalších zajímavých značek. Zkrátka, Triola nabízí prádlo pro všechny ženy, v různých velikostech – a to od velikostí košíčků A-K, s obvody 65 – 110 cm.

Já jsem vám v obchodě Triola v Brně na Orlí nedávno nafotila pár krásných kousků pro inspiraci – ať máte přehled, z čeho zde nyní můžete vybírat. A myslím, že je určitě o co stát!

V ohledu prádla zde nedávno přibylo několik krásných novinek – jsou to podprsenky a kalhotky z nové vánoční kolekce. V některých případech se jedná i o limitované řady.

Mimo spodní prádlo tu seženete i krásné noční košilky, prádlo pro tvarování postavy, nebo nádherná a praktická body.

Mimochodem, prádlo od Trioly můžete objednávat také přes eshop – výhodou je, že vyzvednete na prodejně s možností vyzkoušení i vrácení zboží, to vše ZDARMA. Na eshopu si také můžete zjistit dostupnost zboží na prodejnách, je zde aktivní chat, takže vám zde hned poradí.

Obchody TRIOLA najdete v Brně na Orlí 20 a pak také v Avion Shopping Parku.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram