Ošetření pokožky obličeje přístrojem Fotona SP Dynamis

Brněnská klinika BB Health Clinic nabízí celou řadu jedinečných, neinvazivních přístrojových ošetření – mají zde cca 10 unikátních přístrojů, kdy mnohé jinde v Brně nenajdete (a jsou i jedinečné často v rámci celé ČR). Ošetření těmito přístroji jsou skvělá pro formování postavy, ovšem, nabízí zde i ošetření partií obličeje, s cílem pokožku omladit, zpevnit a revitalizovat. Ošetření zde provádí přístrojem Fotona SP Dynamis – jedná se o nejvyšší řadu laserového systému pro estetické zákroky. Tento přístroj jsem zde nedávno vyzkoušela a o své dojmy se s vámi podělím v následující recenzi…

Ošetření přístrojovými technologiemi dokáží v dnešní době opravdu až zázraky – a to jak v ohledu formování postavy, tak i ve směru zlepšení a zpevnění naší pokožky v partiích obličeje a dekoltu.

Právě na partie obličeje, krku a dekoltu je určený dermatologický laser Fotona SP Dynamis – ošetření tímto přístrojem provádí na brněnské klinice BB Health Clinic.
Tento přístroj je nejvyšší řadou laserového systému pro estetické zákroky a ošetření. Je to neinvazivní způsob terapie, ovšem vysoce efektivní.

Jedná se vlastně o celkovou léčbu tkáně, s cílem zvýšit tvorbu vlastního kolagenu. Pleť je bezprostředně po ošetření znatelně pevnější a také, kontury obličeje nepůsobí povadle – sama jsem se o tom přesvědčila a mohu potvrdit, že efekt je obrovský!

Fotona4D® je inovativní laserové ošetření, které využívá jedinečnou kombinaci 2 doplňkových laserových vlnových délek k ošetření 4 odlišných „dimenzí“ pokožky k omlazení a napnutí zevnitř ven. Fotona4D® nabízí nechirurgickou, neinvazivní alternativu faceliftu, která přináší přirozeně vypadající a dlouhodobé výsledky.

Ošetření je tedy neinvazivní, bez nutnosti podávat anestetika. Není tedy bolestivé, cítíte jen intenzivní působení tepla na pokožku.

Tímto ošetřením tedy dochází ke zpevnění, vypnutí pokožky a „faceliftu“ – tedy zvednutí a vypnutí obličejových kontur. Zároveň je možné působením laseru řešit korekce drobných žilek, strií, či hyperpigmentaci.

Super také je, že efekt z ošetření je dlouhotrvající – u sebe nyní vidím efekt hlavně právě na konturách obličeje, které jsou zpevněné. Úžasný je i efekt na rty, které působí plnějším dojmem.

POZOR – na všechna přístrojová ošetření mají teď v BB Health Clinic vánoční akci – slevu 25%! Což rozhodně stojí za to využít – máte tak jedinečnou možnost se s přístrojovými ošetřeními zde seznámit. 

A mimochodem – můžete si zde koupit (online, nebo přímo na klinice na Údolní) i vánoční dárkové poukazy – buď na konkrétní služby, nebo volné s libovolně nastavenou částkou. 

Stále také můžete zakoupit / objednat balíček „KRÁSKA“, kdy máte za cenu 1990,-  60 min masáž dle výběru, kosmetické ošetření dle typu pleti, manikúru a pedikúru – a za tuto cenu je to fakt skvělý dárek! :)

Objednat se v BB Health Clinic můžete na tel. čísle 731 077 486. ;)

BB Health Clinic najdete v nově zrekonstruovaných prostorách na Údolní 18.

ODKAZ: BB HEALTH CLINIC / web
ODKAZ: BB HEALTH CLINIC / facebook
ODKAZ: BB HEALTH CLINIC / instagram