Vánoce pro domácí mazlíčky!

Dáváte svým domácím mazlíčkům vánoční dárky? Věřím, že určitě ano. :) I u nás doma je to pravidlem – máme pejsky dva a musím říct, že oba jakékoliv dárky milují! Dokonce si i sami rozbalují a trhají vánoční papír a je na nich vidět opravdová „psí radost“, a to nás, páníčky, vždycky potěší. Takže – dnes to bude o inspiraci na vánoční dárky pro vaše chlupaté (dobře, i nechlupaté – třeba, jako u nás ;) miláčky. Nafotili jsme vám s Jeníčkem velkou reportáž v SuperZOO, je tu rozhodně z čeho vybírat. 

Pro pejsky u nás doma samozřejmě také kupujeme vánoční dárky, vždy je i zabalíme – je super vidět, jak jsou psi zvědaví, trhají vánoční papír, rozbalují a pak hlavně – mají radost. :)

Každý ze psů dostane každoročně 2-3 dárky a nejinak tomu bude i letos. Hlavně pro našeho Jeníčka to budou jeho vůbec první Vánoce, tak i dárky podle toho musí vypadat. :)

Nakoupit a vybrat dárky jsme vyrazili s Jeníčkem opět do SuperZOO – za mě a zcela upřímně, je to vůbec nejlepší prodejna s chovatelskými potřebami v Brně. Najdete ji na Lesné, na Okružní 5 a opravdu, tak velký a pestrý výběr jinde není. A co je fajn, mají i přijatelné ceny.

Dárky jsem vybírala za asistence Jeníčka – jak pro něj, tak i pro našeho druhého pejska, Alfa. A výběr je fakt velký! Já měla jasno hned od začátku, co koupit.

Pro jednoho pejska nový pelíšek, měkoučky, plyšový – pelíšků tu mají opravdu nespočet. Nejrůznější tvary, materiály, design… Vybrali jsme takový, který zároveň i zahřeje.

Pro našeho Alfíka pak pískací hračky, plyšáky – mimochodem, mají tu super vánoční kolekci hraček Winter Tale od značky Dog Fantasy, ty jsou úplně boží.

No a samozřejmě to hlavní, co pejsky nejvíc potěší – pamlsky a dobroty! Vždycky si jich odtud odvezeme spoustu i do zásoby.

V SuperZOO pořídíte ovšem dárky nejen pro pejsky – ale pro veškeré domácí mazlíčky, pro kočičky, rybičky, morčata, králíčky…

A mimochodem, živé zvířátko si tu můžete i koupit. ;)

Udělejte svým mazlíčkům taky krásné Vánoce, já věřím, že si to rozhodně zaslouží. :)

SUPER ZOO najdete v Brně na Lesné na Okružní 5, kde je největší prodejna chovatelských potřeb, dále pak ve Šlapanicích.

ODKAZ: SUPER ZOO / web, eshop 

ODKAZ: SUPER ZOO / facebook
ODKAZ: SUPER ZOO / instagram