Vánoční inspirace z obchodu CASA MIA

Vánoce, Vánoce! Už jsou znát na každém kroku, všude je nádherná výzdoba, dekorace a také obchody se zaplnily vánočně laděným zbožím – hlavně ty, kde seženete bytové doplňky! Věřím, že každý z nás si chce doma vytvořit tu pravou vánoční atmosféru – a proto věřím, že právě inspiraci na vánoční dekorace oceníte. Třeba i mou dnešní reportáž z obchodu Casa Mia, kde je aktuálně k dostání tolik úžasných, vánočních věcí! Přesvědčíte se v mém článku… :) A POZOR – navíc tu získáte coby dárek k Vánocům slevu 20% na vánoční doplňky a dekorace a 10% na ostatní sortiment, pro držitele zákaznických karet ještě platí vánoční bonus -5%!

 

I já si každoročně pořizuji nějaké ty krásné věci, které mi vánoční atmosféru doma ještě víc umocní. Vánočních doplňků a dekorací už mám tedy z předchozích let celkem slušnou zásobu, ale i tak – každé Vánoce neodolám a nějakou tu vánoční roztomilou dekoraci si pořídím. Daná věc mi pak i lépe připomene právě ty Vánoce konkrétního roku.
Pokud hledáte tipy a inspiraci, kam v Brně pro opravdu krásné vánoční dekorace, doplňky, nebo třeba i ozdoby, určitě se zkuste zajet podívat do obchodu Casa Mia, který najdete v prvním patře interiérového centra Soho (kousek od brněnské Olympie).
Co se totiž právě bytových dekorací a doplňků týká, tak v obchodě Casa Mia mají přímo přenádherné – a co musím také zmínit, tak za stále přijatelné ceny.
Doplňky, dekorace, ale i nábytek, sem dováží z Holandska a Indie a jedná se v každém případě o nesmírně originální a krásné věci, na které v jiných obchodech nenarazíte.
To se samozřejmě týká i vánočních dekorací a doplňků, kterých je tu teď obrovský výběr.
Spoustu krásných kousků jsem vám i nafotila pro inspiraci – věřím, že se vám takové úžasné věci budou líbit. :)
Musím také napsat, že se jedná opravdu o kvalitní věci, které vám vydrží, takže je využijete určitě mnoho sezón. Mě tu nejvíc zaujaly roztomilé figurky, vánoční postavičky, které vám doma vytvoří pohádkovou vánoční atmosféru.
Krásné jsou také nejrůznější svícínky, ozdoby a další dekorace.
Zkrátka, pokud hledáte ty nejkrásnější, stylové a designové vánoční doplňky, určitě se zajeďte podívat právě do obchodu Casa Mia – tady si rozhodně vyberete! :)
A POZOR – navíc tu získáte coby dárek k Vánocům slevu 20% na vánoční doplňky a dekorace a 10% na ostatní sortiment, pro držitele zákaznických karet ještě platí vánoční bonus -5%!
Akce platí až do 23.12.2018!
Spoustu krásných dekorací, doplňků, nábytků…z obchodu CASA MIA si prohlédntě také ve fotogalerii.

ODKAZ: CASA MIA / web

ODKAZ: CASA MIA / facebook

ODKAZ: CASA MIA / instagram

Obchod a showroom Casa Mia najdete v interiérovém centru SOHO, v Brně, u nákupního centra Olympia.