Vánoční inspirace z Květinářství Galerie

Na Vánocích, ale vlastně na celém předvánočním období, miluji všechny ty krásné věci, dekorace, doplňky, které dělají Vánoce ještě krásnější. Patří k nim samozřejmě i květinové vazby, věnce a další květinové „záležitosti“, kterými si doma tu kouzelnou atmosféru Vánoc vyladíte. A právě o vánočních květinových dekoracích bude i můj dnešní článek – mám pro vás totiž inspiraci z brněnského Květinářství Galerie! Mají tu tolik krásných věcí, že je až těžké si vybrat. :) Víc v mé reportáži.

Vždy se doslova těším, až si začnu pořizovat vánoční květinové dekorace, adventní věnec, vazby a další květinové doplňky, které k Vánocům už neodmyslitelně patří. Každý rok ladím Vánoce u nás doma do jiných barev a samozřejmě tomu podřizuji právě i květinové doplňky a hlavně, adventní věnec.

Adventní věnec je nedílnou součástí vánoční výzdoby a věřím, že věnec, v jakékoliv podobě – ať už té klasické, nebo moderní, si každoročně pořizuje každý z nás. I pokud hledáte inspiraci, jak by mohl ten váš, vysněný adventní věnec letos vypadat, věřím, že vás zaujme moje reportáž z Květinářství Galerie, které najdete v centru Brna, v prostorách OD Klášter.

Mimochodem, toto květinářství jsem vám už na blogu ve dvou článcích představila, pokud vám unikly – najdete je ZDE.

Aktuálně je to v Květinářství Galerie doslova úchvatné! Samozřejmě, i zde je patrné kouzlo Vánoc, protože v nabídce je tu tolik vánočně laděných věcí! Ať už to jsou třeba zmiňované věnce, nebo další vánoční květinové vazby…

Právě adventních věnců tu mají na výběr už celou řadu – jsou opravdu podařené. Věnce tu ovšem stále budou přibývat, takže máte ještě i čas na to se rozhodnout, který se vám domů bude hodit.

Smozřejmostí pak je, že vám tu adventní věnec, ale i kteroukoliv jinou dekoraci, vyrobí přesně na míru, dle vašeho přání a požadavků. Stačí zadat veliost, barvu, dekorace a cenovou relaci.

Když už je řeč o cenách, tak chci také napsat, že vše v tomto květinářství se pohybuje ve zcela přijatelných cenových relacích, za sebe bych řekla, že ceny tu jsou velmi příjemné. :)

Kromě vánočních věnců a květinových vazeb tu pořídíte i další roztomilé kousky – třeba různé dekorace, sošky, vázičky… Zkrátka, různé milé věci pro radost :)

Myslím, že toto Květinářství má rozhodně co nabídnout – a pokud budete mít cestu kolem, určitě se sem zastavte, nebudete litovat. :)

Na více mých fotek z Květinářství Galerie se podívejte i do fotogalerie.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram