Vánoční inspirace (nejen) na dárky z obchůdku IvaDekor

Sháníte hezké dárky pro vaše blízké, které můžete vybírat ze široké nabídky a na jednom místě? Zastavte se do obchůdku IvaDekor na Horovu, tady totiž rozhodně pořídíte! I já jsem tu před pár dny koupila pár maličkostí pro rodinu. Právě v tomto obchodě najdete i milé pozornosti coby vánoční dárky pro vaše přátele, kolegy z práce, nebo pro učitele dětí ve škole. Spoustu jedinečných věcí – ideálních, coby překvapení „od Ježíška“ jsem vám nafotila – mrkněte v následujícím článku.
Mimochodem, nyní v sobotu i neděli je v obchůdku IvaDekor v Brně otevřeno 10:00 – 13:00, v Kuřimi v sobotu 9:00 – 12:00.

O obchůdku IvaDekor vám na svém blogu už píšu hezkých pár let – a musím sama uznat, že sortiment je tu stále stejně úžasný, pestrý a originální. Pořídíte zde mnoho kouzelných věcí ideálních právě jako milé dárečky pro vaše blízké. A pokud si nejste jistí, co komu vybrat, určitě vám tu i moc rádi poradí.

Aktuálně se nabídka v obchodě IvaDekor nese samozřejmě hlavně v duchu Vánoc. Stále tu najdete i nádherné vánoční dekorace a doplňky, které vám doma zútulní onu kouzelnou atmosféru.

Vybírat můžete voňavé svíčky, postavičky skřítků a andělů…

…stále tu najdete i tradiční české hrající stromečky Andělské zvonění. Jsou skutečným originálem, vyrobené ve chráněné dílně. Takový stromeček skvěle ozdobí i vaši štědrovečerní tabuli!

Ovšem, chci se zaměřit právě na vánoční dárky – ty tu koupíte pro všechny členy rodiny!

Pánům udělají radost třeba dárkově zabalené paštiky!

Pro milovníky a příznivce motorek tu mají krásné novinky – dekorační modely motorek! Jsou precizně zpracované a na poličce se budou hezky vyjímat. :)

Já tu koupila i pár cedulek s vtipnými nápisy – věřím, že tu najdete takovou, která vystihuje i vašeho obdarovaného. Je to originální dárek, který i pobaví!

Velmi oblíbené jsou v obchůdku IvaDekor i skleničky na víno s vtipnými nápisy, ty se vyrábí na zakázku čistě pro tuto prodejnu.

Na výběr je tu celá řada nápisů, jsem si jistá, že určitě budete vědět komu takovou skleničku darovat.

Obecně je tu velmi široký sortiment skla, porcelánu, nádherné jsou porcelánové hrníčky, které připomínají vzhledem ty plechové. Ovšem, jedná se o porcelán.

Hezkým dárkem mohou být i svítící keramické domečky – jsou na svíčku, dostupné v mnoha barvách i velikostech.

V obchůdku IvaDekor pořídíte i bytový textil! Třeba krásné a hřejivé deky, zástěrky na vaření…

…nebo vtipné „finanční polštáře“ – no uznejte sami, hodit se budou teď každému, že? :)

Jak jsem zmínila v úvodu, pořídíte zde i nejrůznější malé drobnosti a pozornosti, které jsou ideální coby vánoční dáreček pro vaše přátele, kolegy v práci, nebo pro učitele dětí ve škole.

Jedná se dárkově balené vánoční punče s hrnečky, horkou čokoládu, vonné svíčky…

…ovšem jako milou pozornost vám tu rádi zabalí i jakoukoliv jinou drobnost. Hodí se třeba i vonné pytlíčky do šatních skříní, malé přívěsky na klíče, rolničky…

V obchůdku IvaDekor vás potěší i moc příjemná a pohodová atmosféra, nákupy si tu užijete, rozhodně nečekejte stres a shon, který teď vládne ve mnoha jiných obchodech.

Udělejte radost – právě z obchodu IvaDekor!

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram