Tip & inspirace – jedinečná wellness vila Drnovice k prodeji!

Čas od času vám tu přináším inspiraci a tipy i na výjimečné nemovitosti v Brně a okolí, k prodeji i pronájmu. Třeba je mezi vámi někdo, kdo aktuálně řešíte otázku bydlení a hledáte nový domov. Sama vím, jaká je radost a štěstí „natrefit“ na perfektní nemovitost, která přesně splňuje vaše očekávání… Tentokrát vám chci představit skutečnou exkluzivitu, nádhernou wellness vilu, kterou najdete jen kousek od Brna, v malebné vesničce Drnovice na Blanensku. V tomto domě jsem se byla podívat, celý jsem jej prošla a můžu napsat, něco tak dokonalého na bydlení jsem dlouho neviděla. Ve vile nechybí několik ložnic, prostorné wellness se saunou vinárna, nadchne vás i obrovská zahrada se vzrostlými stromy, nebo bazén. Mrkněte na můj článek, i se spoustou fotek!

Musím napsat, že od doby, kdy jsme s manželem hledali naše vysněné bydlení, mě oblast nemovitostí začala velmi zajímat. Ráda poznávám jedinečná místa, která se mohou stát pro někoho i tím nejdůležitějším místem v životě – domovem. A jsem velmi ráda, že vám inspiraci právě v tomto směru mohu předávat i zde, na svém blogu.

Občas mám totiž příležitost nahlédnout do jedinečné, zajímavé nemovitosti, která je určena k prodeji, či pronájmu. Toto místo vám pak představuji i zde – třeba je mezi vámi někdo, kdo stejně, jako já před dvěma lety, hledá své vysněné místo k bydlení.

Moc dobře vím, jaká je to radost objevit přesně to, co hledáte – proto třeba i někoho z vás moje následující inspirace osloví, potěší… Tentokrát vám chci představit opravdovou specialitu, exkluzivitu!

Jedná se o vskutku nádhernou wellness vilu, která se nachází v kouzelné vesničce Drnovice, jen kousek od Brna. Drnovice leží severně od Brna, ve směru na Svitavy, jen pár kilometrů od hlavního dopravního tahu Brno – Svitavy. V blízkosti je obec Krhov, jejíž název vám bude možná více povědomý.

Každopádně, Drnovice jsou obklopeny panenskou přírodou, která je pro tuto oblast přímo typická. Jsou tu nádherné lesy, louky, ideální pro vycházky, turistiku, pěší i na kole.

Přímo v Drnovicích, v klidné části okraje obce, se nachází wellness vila Drnovice. Jedná se o objekt s poutavou historií, který byl citlivě zrekonstruován v podobu nádherné a v mnoha ohledech výjimečné stavby, která svým majitelům nabídne vše, co si jen mohou přát.

Vila se nachází na prostorném pozemku, je obklopena opravdu velmi velkou zahradou s plochou kolem 3300 m2. Na zahradě nechybí vzrostlé stromy a spoustu krásných zákoutí.

V rámci pozemku majitelé ocení i samostatně stojící dvougaráž, nebo bazén, ke kterému je východ přímo z vily, z prostor wellness.

Vilu v Drnovicích jsem měla možnost vidět i uvnitř a povím vám, to místo ve mně zanechalo velký dojem. Celý interiér je precizně zrekonstruován, vybavený nábytkem a vším potřebným zařízením, které je součástí vily. Vila se tedy prodává kompletně vybavená.

Prostorové uspořádání vily uvnitř je výborně promyšleno, opravdu zde nechybí nic, ba naopak – nadchnou vás zde prostory a pokoje, které jsou, řekla bych až nadstandardní!

V přízemí vily se nachází prostorná, luxusní kuchyně, obývací pokoj a jídelna.

Ve dvou nadzemních patrech je pak několik ložnic, pracovna, v každém z pater nechybí i koupelna. Obzvláště nádherná je koupelna u hlavní ložnice v 1. patře se samostatně stojící vanou.

Velký dojem na mě udělalo poslední patro v podkroví, kde je pracovna, opravdu úžasná ložnice, koupelna a prostor, který lze využít jako knihovna, místo pro relax…

Asi nejvíc vás ovšem okouzlí spodní podlaží se samostatným wellness a vinným barem.

Zde se nachází velká sauna, ochlazovací bazének, odpočívací část. Z těchto prostor je pak východ i na zahradu, k bazénu.

Celková užitná plocha vily je krásných 288m2.

Design vily je v moderním, nadčasovém designu, nechybí zde dostatek úložných prostor, promyšlené detaily – a to jak i ve směru technických specialit.

Zkrátka, pokud hledáte dokonalé bydlení na hezkém místě, v přírodě, s rychlou dostupností do Brna, možná je pro vás vila v Drnovicích tou pravou.

Chci také napsat, že i na vysoký nadstandard, který vila kompletně poskytuje a nabízí, je její cena skutečně zajímavá.

V případě zájmu o více informací se můžete obrátit na kontakty info@tajovskyreality.cz a telefon 723 282 282.

Více informací k prodeji wellness vily v Drnovicích také na tomto odkazu.

Vilu prodává realitní kancelář www.tajovskyreality.cz.