Nové menu v bistru Noodlis na Běhounské

Přesně před rokem touto dobou se na Běhounské 8 otevřelo bistro NOODLIS, kde si dáte celou řadu specialit s nudlemi! Výjimečné na tomto bistru je, že si tu můžete sami sestavit jídlo s takovými ingrediencemi, které máte rádi. Bistro NOODLIS nyní připravilo nové menu – nová jídla a také širší výběr ingrediencí, které si můžete vybírat. Kdo tu už byl, dá mi jistě zapravdu, že tady vaří skvěle! Mrkněte na můj článek – i se spoustou fotek, ze kterých se vám budou určitě sbíhat sliny!

Jak už sám název napovídá, bistro NOODLIS se zaměřuje na nudlová jídla a speciality v duchu Asie. Právě asijská nudlová jídla, připravená dle tradičních exotických receptů v pánvi wok se těší všeobecné oblibě snad po celém světě a nejinak je tomu i u nás.

Zajímavostí na bistru NOODLIS je pak samotný koncept jídel. Jídla si zde totiž sestavujete sami. Což je samo o sobě skvělé – máte zaručeno, že vždy dostanete takovou dobrotu, na které si zaručeně pochutnáte.

Základem každého jídla jsou samozřejmě hlavně nudle, – na výběr je zde celá řada typů nudlí. Rýžové, ploché, skleněné, udon nudle, ale i smažená, nebo vařená rýže…vyberete si to, co máte nejraději.

Následně si zvolíte buď maso – kuře, vepřové, hovězí, v nabídce jsou i krevety, mořské plody, nebo tofu – pro vegetariány.

Vyberete si i zeleninu, kterou chcete přidat, dále omáčku a posyp – třeba koriandr, smaženou cibulku, arašídy…

Aktuální novinkou v bistru NOODLIS je pak nové menu. Jídla také servírují na přání i na talíře (rozdíl proti vámi vybraným kombinacím, které se podávají do krabiček, což je tu stále zachováno).

V bistru NOODLIS si pochutnáte i na oblíbených specialitách, mezi které určitě patří Bun Bo Nam Bo, Padthai, Ramen, nebo Soba nudle.

Mimochodem, skvělá jídla z bistra NOODLIS si můžete objednat také přes aplikace Wolt, Bolt, Damejidlo.cz.

Nezapomeňte sledovat i profily NOODLIS na sociálních sítích (viz odkazy níže), kde se můžete se všemi novinkami seznámit. ;)

Bistro Noodlis najdete na Běhounské 8.

ODKAZ: NOODLIS / facebook
ODKAZ: NOODLIS / instagram