Inspirace na praktické dárky z optiky Fénix v Kroměříži

Nejlepší vánoční dárky jsou ty praktické, které potěší a zároveň jsou obdarovanému i užitečné, co říkáte? Právě na tyto dárky mám i pár tipů v následujícím článku, tentokrát z kroměřížské optiky Fénix, o které vám tu často píšu. Tato optika si pro své zákazníky připravila totiž celou řadu zajímavých akcí i výhod, které rozhodně stojí za to využít! Výhodněji tu pořídíte obruby na brýle, slevy jsou i na vánoční dárkové poukazy… A za sebe vám určitě doporučuji využít i výraznou slevu na vyšetření na přístroji Right Eye, který zde mají jako jediní v republice a který dokáže odhalit celou řadu problémů. Čtěte dál!

Poukaz na nové brýle, na vyšetření zraku…je dárkem, který se zkrátka hodí, a to absolutně každému. Takto můžete potěšit své rodiče, partnera, prarodiče… Zkrátka, s takovým dárkem na Vánoce chybu rozhodně neuděláte!

Pokud nad dárkem takového typu uvažujete, rozhodně čtěte dál – mám pro vás totiž několik zajímavých a výhodných tipů z kroměřížské optiky Fénix, o které vám tu mimochodem i často píšu.

V optice Fénix koupíte v první řadě nádherné a kvalitní brýle – ať už sluneční, dioptrické, v sortimentu tu mají dokonce i speciální dioptrické brýle pro sportovce, nebo i kontaktní čočky.

Tato optika je pak výjimečná i svou ucelenou nabídkou vyšetření zraku. V rámci vyšetření zraku tu mají i několik přístrojů, například DNEye skener II. generace, který dokáže stanovit dioptrie, ale také zjistí případné skryté vady oka, změří nitrooční tlak, zkontroluje stav sítnice… Při měření zraku zde navíc mohou odhalit i vážná onemocnění, jako jsou zelený a šedý zákal…

Velmi jedinečným přístrojem je zde pak Right Eye – tento přístroj mají v rámci celé ČR pouze v optice Fénix. Přístroj Right Eye kontroluje vzájemnou spolupráci obou očí. Ta je velice důležitá, ne-li přímo zásadní pro celou řadu aspektů našeho běžného života. Správná spolupráce obou očí je velmi podstatná pro správné a rychlé reagování, pro přesné vnímání podnětů…

A právě nesoulad ve spolupráci očí může stát i za problémy, které mají naše děti se soustředěním – nepřímo to pak ovlivňuje třeba učení, schopnost si zapamatovat látku… Proto, určitě doporučuji nechat děti jednou za čas preventivně vyšetřit. Ovšem, toto vyšetření hojně využívají třeba i sportovci, pro které je správná funkce obou očí naprosto podstatná.

Právě na vyšetření na přístroji Right Eye platí v optice Fénix nyní velká sleva! Místo 890,- nyní za toto vyšetření zaplatíte jen 390,-, což je opravdu skvělá cena.

Doporučuji nechat vyšetřit děti, které mají problémy s učením, se soustředěním, s pamětí… Opravdu za těmito obtížemi mohou být problémy se zrakem.

V optice Fénix probíhá ovšem více akcí, které stojí za pozornost! Například – stále platí akce na obruby na brýle! Pokud zde nyní zakoupíte dvoje obruby na dioptrické brýle, tak za druhý, levnější kus zaplatíte jen 50%! Tuto akci je skvělé využít i třeba v rámci rodiny, s partnerem, s dítětem, nebo s kamarádkou – rozhodně se vám to vyplatí!

Výhodná akce zde platí i poukazy, které mohou být skvělým tipem na vánoční dárek! Poukazy koupíte se slevou 10%, zaplatíte tedy cenu o 10% nižší, než je hodnota poukazu, která zůstává nezměněna. Poukazy lze uplatnit jak na služby, tak i na jakékoliv brýle.

V optice Fénix vám navíc vždy ochotně poradí, věnují se vám, pomohou vám najít vhodné brýle a doporučí třeba i fajn dárek pro vaše blízké. Tak se stavte – a brýle tu mají opravdu nádherné, jak můžete vidět na fotkách! ;)

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram