Vánoce v brněnském květinářství Galerie

Místo s dokonalou, až pohádkovou vánoční atmosférou v centru Brna? Rozhodně Květinářství Galerie v OD Klášter na Josefské! O tomto květinářství jsem vám nedávno psala v souvislosti s nabídkou nádherných adventních věnců, ovšem mimo věnce tu pořídíte i další vánoční dekorace, vazby a také ozdoby na stromeček. Inspirujte se v mé následující reportáži se spoustou fotek!

Troufám si tvrdit, že je to právě Květinářství Galerie, kde každoročně koupíte právě nejdokonalejší adventní věnce – já tu ten náš pořizuji pravidelně, každý rok.

Vánoční atmosféra je v tomto květinářství skutečně kouzelná, najdete zde dokonce 10 krásně nazdobených vánočních stromečků!

Mimo adventní věnce tu je v duchu Vánoc k mání pestrá škála dekorací, vazeb i vánočních ozdob na stromeček.

Mně se tu vždy moc líbí i nejrůznější květinové vazby, dekorace s použitím květin – ať už to jsou nejrůznější svícny, věnečky…

Nádherná jsou i krmítka pro ptáčky! Hodí se i coby originální vánoční dárek.

Mimochodem, koupíte zde i kouzelné ozdoby na stromeček – mají je v mnoha stylech, barvách, materiálech – ať už to doma na Vánoce ladíte do jakékoliv barvy, určitě si vyberete. ;)

Právě vánoční ozdoby tu mají naprosto originální!

Najdete zde ovšem i klasické vánoční ozdoby…

…nebo i výjimečné kousky, které si můžete opět pověsit na stromeček.

Velmi zajímavé jsou i vánoční ozdoby vyrobené z betonu, v jednoduchém designu.

Omrkněte i vánočně laděné figurky, postavičky – u nás doma mají také vždy své místo. :)

Zajímavou novinkou v Květinářství Galerie je obrovský sortiment vonných svíček DW Home!

Právě svíčky k Vánocům rozhodně neodmyslitelně patří, vytvoří vám doma příjemně hřejivou atmosféru, navíc božsky voní! Nabídka vůní svíček DW Home je v Květinářství Galerie obrovská – rozhodně si každý vybere takovou, která mu bude vyhovovat.

Svíčky DW Home jsou také v krásných, designových obalech – stanou se i stylovým doplňkem, dekorací vašeho interiéru.

Po vyhoření vám zůstane krásná dóza, pro kterou určitě najdete další využití – hodit se může coby květináč, jako krabička na drobnosti…

Svíčky DW Home jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku tvoří sójový vosk s dlouhotrvající vůní. Kromě toho, že tento vosk hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.

Mimochodem, právě tyto svíčky jsou i skvělým tipem na hezký vánoční dárek pro vaše blízké!

Zkrátka, vánoční nabídka Květinářství Galerie je každém slova smyslu dokonalá! Zastavte se sem přesvědčit se na vlastní oči, rozhodně nebudete litovat.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram