Představuji: originální mikiny COOLY!

K zimnímu období, Vánocům…neodmyslitelně patří pohodová domácí atmosféra, chvíle, které si užíváme v teple domova, se svými nejbližšími. A právě pro tyto okamžiky je přímo jako stvořená jedna zajímavá novinka, kterou vám chci dnes i představit. Jedná se o český nápad a výrobek – o oversized mikiny COOLY. Tyto mikiny jsou určené právě na doma, jedná se jedinečný a smysluplný kousek, jehož cílem je zahřát vás a poskytnou pohodlí, komfort. Mikiny Cooly jsou jak dámské, tak i dětské a pánské. Jakmile si je oblečete, zamilujete se! My je doma nosíme teď skoro pořád, hlavně můj syn je přímo nadšený. Mikiny Cooly mohou být i skvělým dárkem na Vánoce, který během svátků určitě hojně užijete. ;) Víc v následujícím článku.

Určitě máte také rádi chvíle strávené doma, v pohodě, kdy si užíváte čas se svými nejbližšími – třeba sledováním televize, hraním her, nebo odpočinkem. K takovým momentům, zvláště teď, v zimě, rozhodně patří šálek teplého čaje a hřejivá deka. Ovšem, deka má celou řadu „nevýhod“ – nedrží, sklouzává a nemůžete se v ní volně pohybovat.

Alternativou, která by obyčejnou deku mohla skvěle nahradit, je právě mikina Cooly. Dokud jsem ji sama nevyzkoušela, nevěřila jsem, že by to mohla být tak úžasná věc. A opravdu – je!

Mikina Cooly je vlastně něco mezi dekou, županem a mikinou. Je to funkční kousek oblečení určený hlavně na doma, nebo na posezení venku, na terase, na balkoně…

Jedná se o speciálně navrženou mikinu ve volném střihu, která vás zahalí, přikryje a poskytne vám neuvěřitelné pohodlí.

Tyto mikiny mají větší oversized velikost, která vám poskytne dostatek komfortu a zároveň volnost pohybu.
Situací, kdy se vám právě mikina Cooly může hodit, je celá řada!

Využijete ji třeba při zmiňovaném sledování televize, u hraní her, při hrách s dětmi, při odpočinku doma na gauči… Nebo se může hodit i během chladných večerů, které trávíte venku, na balkoně, na terase.

Úžasný je i použitý materiál, mikiny Cooly mají dvě vrstvy – příjemný plyš a hřejivé šerpové rouno.

Mikiny Cooly můžete omrknout na eshopu www.cooly.cz – jsou k dispozici pro ženy, muže i děti.  I pro děti jsou tyto mikiny skvělé – děti tráví hodně času hrami na zemi a může jim být chladno. Stačí přehodit mikinu a budou krásně v teploučku. :)

Mikiny Cooly jsou mimochodem i super tipem na vánoční dárek – obdarovaný rozhodně mezi svátky právě tuto věc hojně využije. :)

ODKAZ: COOLY.CZ / web, eshop
ODKAZ: COOLY.CZ / facebook
ODKAZ: COOLY.CZ / instagram