Valentýnská inspirace – jedinečné dárkové krabičky přesně „PRO TEN DEN“

Příležitostí, jak letos oslavit Valentýn, bohužel, vzhledem k aktuální situaci u nás moc není… Tento svátek letos strávíme doma, ale i tak – potěšit svého milého můžeme třeba doma připravenou, nebo objednanou večeří, originálním dárkem, kyticí, sladkostmi… A právě jeden tip na opravdu výjimečné dárky vám chci dnes dát – jedná se o dárkové krabičky přesně sestavené „PRO TEN DEN“ – a tak se i celý tento originální projekt jmenuje. :) Můžete si objednat krabičky, které obsahují milé dárky přesně se hodící právě ke dni svatého Valentýna. Navíc – krabičky vám dovezou po objednání domů a vy nemusíte nikde nic shánět – což je v této době, kdy jsou obchody zavřené, víc než žádoucí… Víc o těchto krabičkách a dárcích „PRO TEN DEN“ v následujícím článku…

Blíží se Valentýn a věřím, že i když tento svátek není původní a ryze český, patří mezi ty stále více oblíbené. A jak vím i ze svého okolí, snad každý chce právě tento den se svou drahou polovičkou oslavit, zpříjemnit si ho…zkrátka, je to milá příležitost ukázat tomu druhému, že ho máte rádi a záleží vám na něm.

K oslavě tohoto svátku obvykle patří dobrá večeře, kytice a malá pozornost – dáreček, kterým vyjádříte, že svého partnera milujete.
Bohužel, vzhledem k opatřením, která u nás aktuálně jsou, nemáme mnoho možností, jak den svatého Valentýna oslavit. Restaurace, bary, divadla, kina…kam bychom třeba bývali šli, jsou zavřená a mimo to, zavřené jsou i obchody, kde bychom mohli koupit dárek…

Valentýna tedy letos strávíme doma – ale i tak, můžeme si tento den zpříjemnit a udělat jej jedinečným. Uvařte dobrou večeři, zapalte svíčku a připravte si pro toho druhého originální a milý dárek, kterým potěšíte!

A právě tip na úžasný valentýnský dárek vám chci dnes dát! Jedná se o speciálně připravené, valentýnské krabičky – přesně sestavené „pro ten den“. A právě takto, „PRO TEN DEN“ se jmenuje i celý projekt.

Jde o jedinečné dárkové krabičky s milými dárečky – pro ženy i muže – přesně sestavené svým obsahem pro konkrétní den. Nyní jsou v rámci startu tohoto projektu v nabídce valentýnské krabičky, ale těšit se můžeme třeba i na krabičky ke Dni matek, nebo krabičky vánoční…

Valentýnské krabičky PRO TEN DEN můžete nyní objednávat přes sociální sítě projektu, přes Facebooku PRO TEN DEN a také přes Instagram PRO TEN DEN.

Na výběr máte několik hotových krabiček s již sestaveným obsahem – můžete si vybrat dárkovou krabičku jak pro muže, tak pro ženu.

V krabičkách pro pány nechybí roztomilé hrníčky, gin od oblíbené značky Žufánek, hrníček s vtipným nápisem…

V krabičká pro ženy zase najdete mini lahev sektu, kosmetiku, svíčky, přísady do koupele, nebo sexy valentýnské spodní prádlo v červené barvě – úžasné jsou třeba saténové kraťásky se srdíčky.

Zkrátka, krabičku si můžete zvolit dle obsahu a samozřejmě také podle ceny.

Mimo samotné krabičky si pak můžete doobjednat i balení dokonalých domácích makronek, velkou lahev sektu a navíc i kytici růží – můžete vybírat z různých velikostí kytic.

Co je také skvělé – tak vše si objednáte a vyberete online, přes Facebook a Instagram Pro Ten Den – stačí napsat do zpráv volbu své krabičky.
Krabičku, makronky, růže…vám pak dovezou domů a vám odpadá jakákoliv starost se sháněním, nebo běháním po obchodech. Navíc, obchody jsou nyní zavřené a možností, kde jinde sehnat dárky, opravdu moc není…

Krabičky PRO TEN DEN jsou opravdu skvělým tipem – a jsem si jistá, že vašemu partnerovi udělají velkou radost :)

ODKAZ: PRO TEN DEN / instagram – objednání
ODKAZ: PRO TEN DEN / facebook – objednání