Představuji: webovou aplikaci MAKEJ DOMA

Aktuální doba bohužel zasáhla mnoho sfér a odvětví, kdy dopad je už po tolika měsících přísných opatření značný. Mimo například gastro scénu, obchody, služby…má koronavirová epidemie negativní vliv také na oblast fitness, cvičení, osobních tréninků… Věřím, že vy, kdo jste byli dřív zvyklí cvičit, ať už ve fitku, nebo jste měli své trenéry, navštěvovali jste různé lekce, tak to určitě také negativně vnímáte. I mně pohyb chybí a těším se, až se vše opět vrátí do normálu. Otázkou je, kdy to tak bude… Do té doby nám nezbývá nic jiného, než cvičit doma – a proto vám chci napsat o jedné naprosto senzační aplikaci, za kterou stojí parta nadšených Brňáků. :) Jde o webovou aplikaci MAKEJ DOMA – stačí se zdarma zaregistrovat, vyberete si trenéra a lekce, které vás zajímají a pak už jen cvičíte – doma a pod profesionálním dohledem. Víc v následujícím článku. 

Nastalé situaci se musíme, chtě nechtě, přizpůsobit a věřím, že negativní dopad v různé míře vnímáme všichni. Většiny z nás se přísná opatření dotkla v pracovním životě, ale i v tom osobním – zde si bohužel musíme zvyknout na zcela jiný styl života.

Týká se to i našeho volného času a aktivit, které jsme dřív byli zvyklí dělat – mimo jiné třeba cvičení. Kdo z vás dřív chodil do fitka, na různé lekce, nebo cvičil s trenérem…tak bohužel, také tyto aktivity jsme museli nyní omezit. A nezbývá nám nic jiného, než cvičit pouze doma.

Ovšem – toto celé se negativně dotklo také té „druhé strany“ – trenérů, lektorů, majitelů a provozovatelů fitness center.

A právě nastalou situaci se rozhodla vylepšit parta nadšených lidí z Brna, pro které bylo a je cvičení nedílnou součástí životů. Vytvořili a spustili zcela jedinečnou webovou aplikaci, která může součastnou situaci usnadnit a zpříjemnit – vám všem, kdo rádi cvičíte, ale také trenérům a lektorům, kteří nyní přišli o práci.

Vznikla tak skvělá webová aplikace, která se jmenuje MAKEJ DOMA – do které se můžete zdarma zaregistrovat.

O čem tato aplikace je a jak funguje?

Na webu MAKEJ DOMA se ZDARMA zaregistrujete, dále si vyberete druh sportu, který vás zajímá – jógu, fitness, kruhové cvičení, dokonce je možné trénovat fotbal, nebo dokonce šachy. :) Zkrátka – škála nabízených druhů cvičení je zde opravdu pestrá a široká, každý si určitě najde to svoje. :)

Vyberete si lekci, trenéra, se kterým chcete cvičit, uhradíte částku za danou lekci a pak se jen zúčastníte vámi vybrané lekce pomocí videohovoru.

Tato webová aplikace zároveň podporuje dobrou věc – sport obecně a sportoviště po celé ČR a SR, která jsou v aktuální době zavřená.

Zkrátka – díky této webové aplikaci zůstanete v pohybu, budete si vybírat přesně sport a lekce, co vás baví a hlavně, také podpoříte trenéry, sportovce…které současná situace také zasáhla. ;)

ODKAZ: MAKEJ DOMA / webová aplikace
ODKAZ: MAKEJ DOMA / facebook
ODKAZ: MAKEJ DOMA / instagram