Soutěž o Valentýnský box od NOTINO.cz!

Mám pro vás úžasnou Valentýnskou soutěž! Můžete vyhrát box plný skvělých produktů od NOTINO.CZ – a věřím, že vám rozhodně udělají radost. ;) Jedná se o výběr jedinečné kosmetiky, parfémů…od mnoha značek – a to jak pro ženu, muže, ale i pro vás oba! Mrkněte v následujícím článku, jak tento box vypadá a co přesně v něm najdete. A zapojte se do soutěže – stojí to za to!

Soutěž probíhá na Facebooku CoolBrnoBlog – pod tímto příspěvkem – takže rozhodně klikněte a jděte na to! :)

Tento jedinečný „Valentýnský box“, který sestavilo Notino.cz, je neprodejný – takže jedinou možností, jak jej získat, je právě prostřednictvím soutěže. ;) A jsem moc ráda, že vám jej ve své soutěži mohu nabídnout také já!

Co přesně tento Valentýnský box obsahuje? Jak jsem zmínila v úvodu, najdete zde výběr mnoha jedinečných produktů pro ženy, muže, ale i takové, které můžete použít i vy oba. :)

Určitě vás nadchne výběr jedinečných parfémů, potěší vás úžasně voňavé přísady do koupele, smyslné masážní oleje, pečující kosmetika, nebo skvělé obličejové masky…

Svůj valentýnský den tak můžete pojmout – i s vaší drahou polovičkou, coby „SPA DAY“! Užijete si společnou koupel, jeden druhého můžete namasírovat…zkrátka, tyto příjemné společné chvíle si můžete vychutnat i právě díky skvělým proudktům z Valentýnského boxu od Notina!

Jak jsem zmínila v úvodu, soutěž běží na Facebookovém profilu Cool Brno Blog – pod tímto odkazem. Soutěžit o stejný, druhý box ovšem můžete také na Instagramu @coolbrnoblog. Soutěžit můžete na obou profilech – zvyšuje se tím vaše šance k výhře.

A POZOR – soutěž trvá jen krátce, výherce vyhlašuji již v pondělí! Tak se zapojte – stojí to rozhodně za to! :)