Valentýnské menu až k vám domů!

Valentýn je skvělou příležitostí užít si den trochu jinak – výjimečně a s tím, koho máte rádi. Ať už tento svátek slavíte ve velkém, nebo ne, věřím, že je to rozhodně ideální možnost vyjádřit svému partnerovi lásku, náklonnost, zkrátka to, že vám na něm záleží. K oslavě tohoto svátku rozhodně patří nějaký ten drobný dáreček a hlavně, také dobré jídlo – třeba jedinečná večeře. Bohužel, vzhledem k současnému stavu u nás nemůžeme jít do restaurací – ale  i přes to, originální a vynikajcí valentýnské menu si můžeme objednat. To nabízí brněnská síť restaurací CON GUSTO a já vám právě o možnosti objednání jejich valentýnského menu chci napsat – čtěte dál!

Svátek svatého Valentýna a skvělá večeře – to k sobě přece neodmyslitelně patří! Za normálních okolností jsme byli zvyklí tento den oslavit návštěvou některé z našich oblíbených restaurací, ovšem, letos je to celé jinak…

Ale i přes tuto skutečnost, jedinečné Valentýnské menu, připravené profesionály, si můžete objednat! Tuto možnost nabízí síť brněnských restaurací CON GUSTO – pod tuto síť spadají oblíbené brněnské podniky, jako jsou Restaurant & steakhouse Monte Bú, Ristorante Piazza, Pivnice U Čápa, Gelateria Piazza, Pivnice U Kohoutů a novinka – jídelna Táckárna.

Zpátky ale k valentýnskému menu!
To máte možnost objednat přímo přes stránky www.congusto.cz/valentyn/ – zde připravili skutečně vyladěné Valentýnské menu, které si můžete buď nechat dovézt, nebo si jej vyzvednete.

Celé menu je šokově zachlazeno ihned po přípravě v restauraci. A proto vydrží lahodně čerstvé až 5 dnů. Takové jídlo stačí pouze prohřát a dopřipravit během pár minut ve vaší kuchyni.

Jak si toto menu objednat? 

Přímo na těchto stránkách si objednáte si variantu menu (můžete si vybrat, který hlavní chod si přejete), zvolíte restauraci a vyberete den a čas vyzvednutí nebo termín rozvozu. Celé menu vám tak připraví chvíli předtím, abyste ho měli co nejčerstvější.

Pozor! Menu si můžete objednat nejdříve na pátek 12. 2. 2021 a nejpozději na neděli 14. 2. 2021.

Valentýnské menu se skládá celkem ze tří chodů – předkrm je grilovaný smetanový sýr v prosciuttu, coby hlavní chod si můžete zvolit buď pečený filet z candáta na másle, nebo kachní prsa souse vide. A coby sladká tečka vás čeká red velvet cake.

Navíc, k menu si můžete doobjednat nádhernou „věčnou růži“ – jedná se o stabilizovanou květinu značky Smeraldiono, která se vyznačuje dlouhou životností po dobu 2 až 5 let.

K Valentýnu samozřejmě patří také skvělé víno!

Sommeliéři z KOREK WINES vám přímo na stránkách, kde si objednáváte menu, doporučují i jedinečné vinné párování. Stačí si vybrat, o jaké víno byste měli zájem. ;)

A POZOR – mimo to KOREK WINES nabízí přímo na svém webu také tzv. Zamilované balíčky – jsou to kvalitní vína v dárkovém balení se stabilizovanou růží i bez ní.

Vybrat si můžete z výběru několika balení, v krásném zpracování, s těmi nejlepšími víny. Je to i skvělý dárek k Valentýnu – ideální jak pro ženu, tak i muže.

Všechny tyto balíčky obsahují dřevěný box, vína a věnování.

S nabídkou jedinečného valentýnského menu, se skvělými víny, váš Valentýn rozhodně nebude mít chybu! :)

ODKAZ: CON GUSTO BRNO / instagram
ODKAZ: CON GUSTO BRNO / facebook

ODKAZ: KOREK WINES / instagram
ODKAZ: KOREK WINES / facebook