Upravené nehty s Enii Nails – jak na to?

Perfektně upravené nehty s manikúrou jako ze salónu si můžete vykouzlit i doma a věřte, není to vůbec nic těžkého! I já se to naučila – díky značce Enii Nails, která nabízí skvělé gel laky, rock laky a veškeré vybavení pro domácí profi manikúru. Jak si nehty upravit a nalakovat, krok za krokem? Mrkněte na můj článek! A připomínám, že pro vás stále platí můj slevový kód „Misa15“ – na stránkách www.enii-nails.cz získáte slevu 15% na vše!

Dokonale upravené nehty jsou pro mě nezbytností, ovšem na pravidelné návštěvy nehtových salónů upřímně vůbec nemám čas. O své nehty jsem se naučila starat sama, a to i díky české značce Enii Nails, která nabízí vše pro perfektní manikúru – laky, manikurní pomůcky, UV a LED lampy, nebo pečující produkty.
Věřte, perfektně upravené nehty s kvalitními gel laky, nebo rock laky, si vykouzlíte i doma – a doslova raz dva! Není to žádná věda. :) Připravila jsem si pro vás článek, kde vám krok za krokem popíšu, jak na domáci profi manikúru, s Enii Nails!

Od značky Enii Nails jsem si oblíbila jak ceramic gel laky, které vydrží krásné a neporušené opravdu dlouho, tak i novinku – rock laky! S rock laky se pracuje velice snadno a aplikace je rychlá, kdy vám stačí pouze lak pro přípravu nehtu a následně jen rock lack. I rock lak vydrží v perfektním stavu dlouho hezký! O rock laku, jeho aplikaci a přesném postupu vám tu ale napíšu jindy, nyní se zaměřím právě na ceramic gel lak.

Ceramic gel laků nabízí Enii Nails opravdu pestrou škálu barev, určitě si vyberete takovou, která se vám bude líbit. Já si nyní nehty nalakovala ceramic gel lakem odstínem Hysteria – je to nový odstín fialkové barvy se studeným podtónem. Mimochodem, právě tato barva (přesný název zní „veri peri“) je barvou tohoto roku! Uznávaný Pantone Color Institute každoročně vyhlašuje nejvíc trendy barvu roku, která se promítne do mnoha odvětví – módního, kosmetického, designérského… Takže, pokud chcete být letos „IN“, určitě tuto fialkovou barvu noste! A mimochodem, vypadá skvěle právě i na nehtech!

Jak tedy nehty připravit a nalakovat ceramic gel lakem? 

  1. nehty si upravte do požadovaného tvaru, použijte pilník, nezapomeňte na kůžičky, které zatlačíte pomerančovým dřívkem. Plochu nehtů také lehce zdrsníte jemným pilníkem, čímž zvýšíte následnou přilnavost nehtu. Pro odstranění prachu použijte vatový tampon namočený v čističi.
  2. plochu nehtů následně přetřete tenkou vrstvou přípravku Nail Prep. Jedná se o účinnou dezinfekci, nehty také odmastí, zvýší přilnavost laku. Nevytvrzuje se se pod UV / LED lampou.
  3. dále aplikujete tenkou vrstvu přípravku Super Stick. Na nehtech zanechává jemně lepivý film, čímž zaručí dokonalé přilnutí ceramic gel laku. Nehty s aplikovaným Super Stick přípravkem dáme na cca 10 sekund vytvrdit pod UV / LED lampu.
  4. nyní již aplikujeme barevný ceramic gel lak, ve dvou tenkých vrstvách. Každou vrstvu dáme na 60 sekund vytvrdit pod UV / LED lampu.
  5. aplikace Dry Top přípravku. Zaručí dokonalý lesk, zvýší odolnost ceramic gel laku a je bezvýpotkový, není nutné tedy výpotky stírat. Naneseme v tenké vrstvě na ceramic gel lak, následně vytvrdíme na 60 – 120 sekund v UV / LED lampě.
  6. poslední krok – kolem lůžka nehtů naneste výživný olejíček Cuticle oil! Má vyživující, regenerační a hojivé účinky a mimo to, božsky voní! Promasírujte v okolí nehtových lůžek – a máme hotovo!

Vidíte, je to opravdu snadné! Psali jste mi, kolik tato úprava zabere času, s úpravou nehtů, pilováním, lakování…cca hodinku. Ovšem spolehněte se, že nehty vám vydrží krásné dlouho, v případě ceramic gel laku až do odrostů. Odstranění je opět velmi jednoduché, stačí přípravek Hybrid Remover, který aplikujete na vatový tampónek, zabalíte na chvíli do fólie a následně vrstvy laků jednoduše odstraníte.

Dámy, já jsem z úpravy nehtů s produkty od ENII NAILS nadšená! Je to velmi snadné, rychlé a efekt skvělý, dlouhotrvající! Vyzkoušejte také – a jak píšu, na stránkách www.enii-nails.cz pro vás platí sleva 15% na celý sortiment s použitím mého kódu “Misa15”!

ODKAZ: ENII NAILS / web, eshop
ODKAZ: ENII NAILS / facebook
ODKAZ: ENII NAILS / instagram