Dokonale padnoucí prádlo pro všechny velikosti – v obchodě CARESSE BraExpert

Dámy, věděly jste, že velká část žen nosí spodní prádlo, konkrétně podprsenky, ve zcela nevhodné velikosti? A ruku na srdce, třeba je to i váš případ! Nosit podprsenku v té správné velikosti je ovšem naprosto zásadní – nevhodná velikost může zapříčinit dokonce až zdravotní problémy. Proto, výběr prádla nepodceňujte a svěřte se do rukou skutečných profesionálů! Tzv. „brafittingu“, tedy určení správné velikosti podprsenky, se na špičkové úrovni věnují v obchodě Caresse BraExpert – nově je tato prodejna v Brně na Pekařské 13. Pro každou klientku je zde zaručen osobní přístup, ochotně vám vyberou dokonale padnoucí podprsenku a pozor, koupíte tu prádlo opravdu všech velikostí – i pro větší poprsí. Víc informací a fotek z obchodu Caresse BraExpert v následujícím článku!

Podprsenka je skutečně důležitý a funkční kousek oblečení, který nám, ženám, dodává pocit vlastního půvabu a sebejistoty. A nosit podprsenku ve správné velikosti je skutečně naprosto zásadní a důležité – zvláště, pokud máte poprsí objemnější. Podprsenka v nevhodně zvolené velikosti nejen, že nevypadá dobře a deformuje poprsí, ale může vám „zadělat“ i na nepříjemné zdravotní obtíže, třeba na bolest zad.

Bohužel, v celé řade běžných obchodů s prádlem se ženám personál nevěnuje. Ženy si prádlo vybírají a  zkoušejí samy a často odchází se zcela špatně zvolenou podprsenkou, která nesedí. Věřte, nebo ne, ale vybrat ideální a vhodnou podprsenku, která přesně vám sedí, to je téměř až věda. :)

A zcela upřímně, byl to dlouhé roky i můj případ… Kdysi dávno, snad v mých 18 letech, mi byla v nějakém obchodě stanovena velikost 75B a já s touto „svou velikostí“ žila mnoho dalších let. Ovšem, už jsem nebrala v potaz, že jsem během těch let porodila a odkojila dvě děti a moje tělesné proporce, samozřejmě včetně prsou, se značně změnily.

Proto, svěřte výběr spodního prádla odborníkům. Přesně takovým, jako jsou v obchodě Caresse BraExpert – ten najdete v Brně na nové adrese, na Pekařské 13.
V čem je právě obchod Caresse BraExpert jiný a výjimečný?

V první řadě je to naprosto individuální a osobní přístup ke každé zákaznici. V obchodě Caresse BraExpert se věnují tzv. brafittingu, což je zkoušení a hledání té velikosti podprsenky, která dokonale padne přesně a jenom vám. Slečny, které v obchodě Caresse BraExpert pracují, vám vysvětlí, jak se podprsenka správně obléká (věřte, i to má svá přesně daná pravidla :), ukáží vám, jak si vhodně nastavit délku ramínek. Určí vám velikost košíčku a obvodu – a podle toho pak můžete začít vybírat modely podprsenek.

Mimochodem, brafitting nabízí Caresse BraExpert i online přes webkameru! Více o této službě ZDE: https://www.caresse.cz/brafitting-online

Možná vám to přijde „zbytečně složité“, ale až si poprvé obléknete skutečně tu správně padnoucí podprsenku, rozdíl ucítíte skutečně ihned – tak tomu bylo i v mém případě. Taková podprsenka dokonale sedí, neškrtí, ale je dostatečně pevná, košíčky objímají prsa ve správné poloze. A o tom to přesně je – takto vybraná podprsenka vám dodá zmiňovaný pocit sebejistoty.

Výběr prádla je v obchodě Caresse BraExpert skutečně široký, od mnoha evropských značek. Koupíte tu jedinečné prádlo od britských, francouzských brandů, ale také od polských – i tyto podprsenky jsou naprosto úžasné!

Pořídíte zde jak podprsenky klasické, krajkové, ale i sportovní…

I co se cen týká, tak je prádlo, řekla bych, v přijatelných cenových hranicích – od cca 1000,- výše.

Co je také důležité zmínit, v obchodě Caresse BraExpert pořídíte krásné podprsenky i pro velké a objemné poprsí, což bývá obvykle v mnoha prodejnách se spodním prádlem problém. Podprsenky tu koupíte dokonce až ve velikostech 55 – 110, košíčky A – KK (britské značení) nebo A – P (evropské značení).

Dámy, vy, co těžko sháníte prádlo – v obchodě Caresse BraExpert rozhodně pořídíte!

Mimochodem, prádlo si můžete objednat i přes eshop Caresse BraExpert, mají neskutečně pestrý výběr! Prádlo si z eshopu můžete objednat přímo na pobočku, kde si ho vyzkoušíte a rovnou si můžete nechat poradit o správné velikosti. :)

Obchod Caresse BraExpert najdete v Brně na Pekařské 13.

ODKAZ: CARESSE BraExpert / web, eshop
ODKAZ: CARESSE BraExpert / facebook
ODKAZ: CARESSE BraExpert / instagram