První kousky z nových kolekcí v obchodě IOAMO

Dámy (i pánové!) opět mám pro vás inspiraci na překrásné kabelky, tašky, peněženky…z obchodu IOAMO v centru Brna na Kobližné! K dostání tu je už celá řada krásných kousků z nových kolekcí od mnoha značek, pár těchto novinek jsem vám nafotila a blíž vám je představím v následující reportáži se spoustou fotek. :)

O obchodu IOAMO vám na svém blogu píšu často – a důvod je hlavně ten, že je tu stále z čeho vybírat! Opravdu – rozšiřuje se zde neustále jak nabídka nových kousků, tak i celkové portfolio značek – aktuálně je v obchodě IOAMO zastoupeno už opravdu spoustu světových i českých brandů kabelek, tašek a doplňků!

Začnu u oblíbené české značky VUCH – jistě mnozí dobře znáte. Značka VUCH je nesmírně oblíbená v české módní branži, a to zejména díky pestrému designu, přijatelným cenám, kvalitnímu zpracovaní a samozřejmě, i tuzemské tvorbě na pozadí, kterou jistě rádi všichni podporujeme!

Značka VUCH vznikla v roce 2015 v Chrudimi a nabízí koženkové, ale i kožené peněženky, batohy, tašky, kabelky…

Zajímavé jsou právě peněženky, v hravém, barevném a celkově osobitém designu. Peněženky jsou zde jak z koženky, tak tu najdete i ty z kůže. Mimochodem, z kůže od značky VUCH jsou v obchodě IOAMO dostupné už i krásné kabelky!

Mimo to, omrkněte zde k doplňky VUCH – šperky, hodinky, kšiltovky, nebo deštníky.

Za pozornost zde pak stojí i limitovaná kolekce Tomski & Polanski – jsou to peněženky a batůžky v úžasném designu s ilustracemi kreslířů Luke Tomskiho a Ilony Polanski.

Velmi oblíbené jsou v obchodě IOAMO také kabelky od španělského brandu ANEKKE! Kabelky, peněženky, batůžky…to vše se vyznačuje opět velmi charakteristickým designem, s mnoha zdobnými prvky. Dominující jsou pak pak kresby kouzelných panenek, které dělají právě tuto značku zcela nezaměnitelnou.

Kabelky, peněženky, ale i další doplňky Anekke jsou doslova malým uměleckým dílem, které budete s láskou nosit.

Novinkou jsou pak další dvě španělské značky, spadají pod ANEKKE- KIMMIDOLL a DOG BY BELUCHI. 

DOGS BY BELUCHI nabízí kabelky ve více sportovním a uvolněném stylu, naopak KIMMIDOLL jsou více zdobené kabelky, s výšivkami a aplikacemi…

Musím vám také napsat o další novince, české značce LAGEN! Od té koupíte v obchodě IOAMO nádherné, barevné peněženky v celokoženém provedení.

Pokud sháníte kvalitní deštníky, i ty v obchodě IOAMO mají – od uznávané značky DOPPLER.

Opravdu nádherné tašky, pracovní aktovky…tu pořídí i pánové – od značky GREEN WOOD!

Novinkou je zde pak i oblíbená značka OILILY! V případě této značky to jsou pestrobarevné kabelky, doplňky z velmi příjemného materiálu!

Jinak samozřejmě stále tu koupíte kabelky od italské značky IOAMO – barevné, v mnoha typech zpracování, v několika velikostech. Kabelky Ioamo jsou variabilní, zpracované z unikátního materiálu. Ten se jmenuje EVA a je opravdu úžasný! Na dotek příjemný, lehounký, ovšem velice pevný, kabelky opravdu “něco vydrží”!

Stavte se do obchodu IOAMO podívat, výběr krásných a kvalitních kabelek, tašek, peněženek a doplňků je tu opravdu úžasný!

Obchod IOAMO najdete na Kobližné 3, vchod z ulice Kozí, proti Baru, který neexistuje.

ODKAZ: IOAMO / web, eshop

ODKAZ: IOAMO / facebook

ODKAZ: IOAMO / instagram