Unikátní terapie na přístroji IMEDIS v centru ViaRa Salve

O zdravotnickém centru ViaRa Salve jsem vám na svém webu již mnohokrát psala – právě toto centrum je totiž v mnoha ohledech skutečně výjimečné, tedy co se nabízených služeb týká. Je mi velmi sympatické, že zde poskytují procedury a terapie jak z oblastí klasické medicíny, tak i z té alternativní. Vždy je zde prioritou jít co nejúčinnější, ovšem zároveň i nejšetrnější cestou, co se péče o naše zdraví týká. V centru ViaRa Salve také poskytují terapie a celkovou diagnostiku těla na unikátním přístroji zvaném IMEDIS. Ten dokáže velice přesně detekovat zdravotní problémy a zároveň nastaví i způsob jejich řešení. Vzhledem k tomu, že komplexní vyšetření na přístroji Imedis jsou obsazená i měsíce dopředu, přichází v centru ViaRa Salve i s novou nabídkou ucelených balíčků – programů na IMEDISu, sestavených už k řešení konkrétních obtížích. Víc se dozvíte v následujícím článku…

Troufám si tvrdit, že zdravotnické centrum ViaRa Salve rozhodně nemá v Brně obdoby. Mají opravdu velice pestrou, komplexní nabídku služeb co se péče o naše zdraví týká. Využívají zde postupů jak klasické medicíny, tak i alternativní, cílem je klientům poskytnout tu nejlepší možnou péči, s vysokou efektivitou, ovšem s nejšetrnějším dopadem na naše tělo.

Pokud vás k nabídce služeb centra ViaRa Salve zajímá více, mrkněte přímo na jejich web pod tento odkaz.

Tentokrát vám chci napsat pár řádku o unikátním přístroji IMEDIS, který ve „ViaŘe“ používají a který dokáže velice přesně detekovat naše konkrétní zdravotní obtíže – nejrůznějšího rázu a charakteru. IMEDIS dokáže rozpoznat přítomnost virových či bakteriálních onemocnění v těle, disfunkce orgánů a jejich poškození, ale i závažné diagnózy…

Skvělé na tomto přístroji mimo jiné je, že terapie na něm v podstatě nemají žádné kontraindikace. Mohou je podstupovat jak dospělí, tak i děti.

IMEDIS problém v těle ovšem nejen vyhledá a přesně určí, ale nastaví i přesnou léčbu v podobě přesně vytvořených terapeutických prostředků pro daného člověka.

Terapie na IMEDISu jsou v centru ViaRa Salve mimořádně oblíbené a žádané, což samo o sobě jen potvrzuje účinnost tohoto přístroje. Termíny na vyšetření jsou plné i několik měsíců dopředu, na což se zde rozhodli reagovat a vytvořili balíčky přesně určených terapií pro řešení již konkrétní potřeb a problémů.

Právě tyto balíčky terapií poskytnou klientům řešení pro problémy, které je trápí. Tyto terapie nejsou proto tak časově náročné, proto je možné je nabídnout více lidem v přijatelných časových termínech.

O jaké konkrétní terapie se jedná?

ANDROLOGICKÁ TERAPIE – je určená pro řešení ztráty vitality, energie, při erektivních dysfunkcích.

Pro ženy je určená KLIMAKTERIÁLNÍ TERAPIE – řeší obtíže při menopauze.

Ideální pro studenty je terapie na PODPORU UČENÍ, SOUSTŘEDĚNÍ, pro ZVÝŠENÍ VITALITY.

Trápí váš obtíže akutního charakteru? Pak je pro vás ideální INVERZNÍ TERAPIE – načte se aktuální stav těla, vytvoří se okamžitá terapie. Cílem je celkové posílení organismu, zvýšení imunity. Ideální je také před dovolenou, pro kontrolu vašeho aktuální stavu a posílení imunity.

V případě všech výše uvedených terapií se nejdříve určí přesná diagnostika, provede se terapie a následně se vytvoří lék pro daného člověka.

Další z nových terapií je HYPNOTERAPIE. Jedná se o Ericksonovskou formu hypnózy, která je velmi jemná, relaxační a také naprosto bezpečná. Probíhá při plném vědomí a nikam klienta netlačí.

Přesto tento druh hypnózy dokáže v člověku vyvolat určité pozitivní změny, které mohou vést i k úlevě od psychických, či fyzických obtíží.

Hledáte efektivní řešení vašich obtíží, navíc v účinné formě s rychlým účinkem? Pak jsou pro vás terapie na přístroji IMEDIS rozhodně těmi pravými. 
Pokud vás zajímá víc, případně se chcete rovnou objednat, můžete kontaktovat přímo centrum ViaRa Salve: +420 777 506 660, info@viarasalve.cz

Centrum ViaRa Salve nově najdete na Masarykově 25 (vchod v průchodu).

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram