Unikátní doplňky stravy Formula Veritas BF – recenze po několika měsících užívání

Před časem jsem vám zde psala o unikátním výživovém doplňku Formula Veritas BF, který jsem začala před již delší dobou užívat a který mě svou účinností velmi mile překvapil. I po prodělaném covidu jsem stále trpěla z důvodu oslabené imunity nejrůznějšími problémy, které mi právě tento doplněk stravy pomohl nejen překonat, nyní už se tyto obtíže přestaly úplně objevovat. Doplněk Formula Veritas BF má jedinečné složení dané přesnou rovnováhou vitamínů a minerálů a také jeho efekt spočívá ve dvoufázovém uvolňování. Za sebe mohu nyní s odstupem času říct, že tento přípravek dokáže téměř zázraky. Víc v následující recenzi.

Jak jsem se vám už přiznala, v ohledu mnoha vitamínů, doplňků stravy…jsem poměrně skeptická a velkým účinkům jsem nikdy nevěřila. Ovšem, před nějakým časem jsem se sešla se zástupci společnosti Unicus Communitas, kteří mně představili právě tento produkt – doplněk stravy Formula Veritas BF. Vyslechla jsem si, v čem spočívá jeho jedinečnost, efekt a přínos a souhlasila jsem nejdříve s nezávazným vyzkoušením a testováním.

Bohužel v zimě jsem prodělala onemocnění covid, sice s velmi lehkým průběhem, ovšem poté, co jsem již dávno měla negativní testy, se u mě začalo objevovat spoustu obtíží, tzv. „postcovidový syndrom“. Trápila mě oslabená imunita, s obyčejnou rýmou jsem bojovala i měsíc, trápily mě urologické obtíže, zažívací, bolesti kloubů… zkrátka jsem se necítila vůbec zdravá a fit. A doufala jsem, že najdu něco, co by mi konečně pomohlo.

Než vám popíšu efekt, který jsem z užívání doplňku Formula Veritas BF vnímala – od počátku až po současnost, ve stručnosti shrnu, v čem spočívá jedinečnost tohoto preparátu.

Přípravek Formula Veritas BF vznikl na základě 25 letého výzkumu profesora W.J. Serfonteina, F. Beuzuidenhouta a Jiřího V. Ligotzkého.
Tablety obsahují speciálně sestavenou směs a kombinaci vybraných vitamínů, stopových prvků a minerálů. Důležité je zde přesně nastavený poměr a množství těchto látek. Zásadní je obsah selenu, který obecně posiluje obranyschopnost našeho organismu a přispívá k celkové detoxikaci.

Přesné nastavení poměru a množství obsažených látek, mezi které dále patří jód, kyselina listová, vitamíny B1, B2, B6, vitamín C, E, A, zinek, železo a hořčík, působí příznivě na imunitu a hlavně, podporují správnou funkci homeostázy organismu.

Homeostáza – laicky řečeno rovnováha. Většina z nás má své tělo v určité nerovnováze, individuálně vždy danou něčím jiným, jiným problémem. Pokud v našem těle homeostáza nastane, tělo se vrací do rovnováhy a vše začíná fungovat tak, jak má.

Ovšem, mimo unikátní složení a vyvážení poměru obsažených látek, je pak pro tento doplněk a jeho účinnost jedinečná i další věc – a to dvoufázová rozpustnost. Díky jedinečné technologii výroby těchto tablet je přesně nastaveno, které látky se mají vstřebávat v našem těle již v žaludku a které v tenkém střevu. Tím je tak zaručeno, že dané látky budou přesně fungovat tak, jak mají.

Zpátky k mým dojmům a hodnocení.
Už po prvních pár dnech, kdy jsem přípravek Formula Veritas BF užívala, jsem se začala cítit jinak – lépe. Cítila jsem přes den obrovský přísun energie, celkově mi bylo moc fajn. A tento stav se mě držel opravdu dlouho. :)

Postupem času se tento „energetický boom“ trochu zklidnil a stabilizoval, ale stále mi bylo skvěle. I proto jsem souhlasila, že se s tímto produktem spojím, budu jej užívat nadále a pokud bude fungovat, doporučím jej i vám, prostřednictvím mého blogu.

Co mi ovšem udělalo opravdu největší radost – zmizely obtíže, které jsem jednu dobu měla opravdu intenzivně v souvislosti s prodělaným onemocněním covid. Asi měsíc po prodělání nemoci, kdy jsme měla už dávno negativní testy, jsem neustále trpěla na nějaký zdravotní problém. Zažívací obtíže, urologické problémy, únava, oslabená imunita… Stále jsem se necítila ve své kůži.

Tyto problémy zcela odezněly a jsem si jistá, že za to vděčím právě přípravku Formula Veritas BF. Cítím se už skvěle, plná energie, netrpím únavou přes den… a jsem za to opravdu vděčná, protože upřímně, byla jsem už z těch všech zdravotních problémů hodně vyčerpaná.

Zkrátka, tento přípravek vám rozhodně vřele doporučuji, ať už vás trápí jakékoliv zdravotní problémy, je fajn Formula Veritas BF užívat. Efekt poznáte opravdu už velice brzy, jsem si tím jistá. :)

Doplňky stravy Formula Veritas BF seženete na eshopu Unicus Communitas, viz odkaz níže.

ODKAZ: UNICUS COMMUNITAS / web, eshop
ODKAZ: UNICUS COMMUNITAS / facebook
ODKAZ: UNICUS COMMUNITAS / instagram