Udělejte radost (nejen) ke Dni matek! Dárkové vouchery do prémiových lázní Silent Spa tento týden za zvýhodněnou cenu!

Blíží se Den matek – svátek, který by neměl být nikomu z nás lhostejný. Maminka je – věřím – pro každého z nás tím důležitým člověkem v životě a je rozhodně milé si na ni (nejen) v tento den vzpomenout. A potěšit ji! Ať už květinou, dárkem, nebo třeba společně strávenými chvílemi. Ty jsou totiž k nezaplacení – maminky jistě ocení, že jí chcete věnovat i váš čas.
Udělat radost mamince, ale i komukoliv, na kom vám záleží, můžete také dárkovým voucherem do prémiových denních lázní SILENT SPA! Právě zde mají totiž od 8. do 14. května speciální akci – právě ke Dni matek. Voucher do lázní Silent Spa zakoupíte v tomto termínu za €99 místo €113. Platí pouze pro online nákup, voucher je poté platný 1 rok, koupíte jej pod tímto odkazem:
https://shop.therme-laa.at/vouchers/category/11853/
Udělejte radost – komukoliv, ale mamince především! Já se se svou milovanou maminku tento víkend do Silent Spa na víkend chystám a tak se těším! Určitě se tu s vámi pak podělím o dojmy a zážitky…
Víc v následujícím článku…

Nádherné a prémiové lázně SILENT SPA, které jsou součástí komplexu termálních lázní Therme Laa, vám jistě nemusím představovat – už několikrát jsem vám o tomto božském místě psala. Tyto lázně jsou skutečnou oázou klidu, luxusu, pohody a opravdového relaxu. Oceníte tu naprostý klid, výjimečné služby, privátní atmosféru s dostatkem osobního prostoru a komfortu.
Byla jsem zde již několikrát a vždy to pro mě byl jedinečný zážitek. Čas strávený zde jsem si vždy maximálně vychutnala a moc ráda na tyto okamžiky vzpomínám.

Do lázní Silent Spa se za pár dnů chystám znovu, na víkend se svou milovanou maminkou. Máme spolu již tradici, že jezdíme alespoň jednou do roka spolu samy dvě na wellness. Hezky si popovídáme, užijeme si jedna druhou – moje mamka žije v Praze a nevídáme se tak často, jak bych si sama přála…

Moje máma je mi nejbližším člověkem a jsem ráda za to, jaký vztah spolu máme. I proto si na naší tradici společných wellness pobytů vždy zakládám.
A letos to tak krásně vyšlo, že víkend strávený v Silent Spa vychází zrovna na neděli, kdy se slaví Den matek – se svou maminkou tento svátek tedy oslavím opravdu v nádherném prostředí!

Musím vám také napsat o speciální a skvělé akci, kterou si nyní v termínu od 8. do 14. května v Silent Spa připravili, a to právě ku příležitosti Dne matek!
Ve výše uvedeném termínu totiž máte možnost zakoupit voucher – vstup do prémiových lázní Silent Spa za zvýhodněnou cenu, a to za €99 místo €113. Platí pouze pro online nákup, voucher je poté platný 1 rok.
Voucher za speciální cenu koupíte pod tímto odkazem: https://shop.therme-laa.at/vouchers/category/11853/

Ovšem, maminku jistě potěší i voucher na konkrétní balíčky a služby, a to nejen v Silent Spa, ale i v rámci celého komplexu Therme Laa. Skvělé jsou i balíčky s pobytem ve zdejším krásném hotelu!
Více k možnosti nákupu balíčků ZDE

Dárkových voucherem ovšem můžete potěšit i babičku, kamarádku, partnera a také, sebe. :)

Mimo to, v Therme Laa se v nadcházejících týdnech budou konat i velmi zajímavé akce – program je tu naplánovaný a velmi pestrý!
Na co přesně se můžete těšit?

26.05. JAZZ VEČER V LOBBY HOTELU THERME LAA (vstup zdarma a hraje JAZZ PETIT Q) – posedět můžete u skleničky vychlazeného rakouského DAC

27-29.05. SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ LETNÍCH LÁZNÍ (grilování, bohatý program pro děti i dospělé, v jehož rámci zahraje i geniální saxofonista MICHAL ŽÁČEK a kytarista MARIO ŠEPAROVIČ)

28.05.  SILENT NEDĚLNÍ JÓGA S BOBI MALOU v českém jazyce (mimochodem, na tuto akci můžete použít právě i ten poukaz, který jste zakoupili v akci ke Dni matek)

01.06. POOL & WINE – večerní koupání spojené s ochutnávkou vín přímo v bazénu za zvuku chill beatu DJ NIMA

16-18.06. NA VLNĚ DECHU – JÓGOVÝ VÍKEND S BOBI MALOU, wellness, polopenze, jemná jóga, dokonalý odpočinek v resortu ****Superior

Více na webu Therme Laa – viz odkaz níže.

Darujte zážitek – a zejména své mamince, lázně v Laa – Therme Laa i Silent Spa jsou nádherným místem, kam se budete rádi vracet. A na chvíle strávené zde budete v dobrém a dlouho vzpomínat.

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / instagram

ODKAZ: SILENT SPA / web
ODKAZ: SILENT SPA / facebook
ODKAZ: SILENT SPA / instagram