Inspirace: plavky a kousky z nové kolekce v obchodě Litex Brno!

Dámy věřím, že vám udělám radost další módní inspirací – tentokrát z obchodu Litex Brno! Právě zde najdete velmi pestře zastoupenou (a téměř celou) aktuální kolekci oblíbené české značky Litex! Vybírat tu můžete krásné letní šaty, tuniky, topy, oblečení na cvičení a samozřejmě také plavky! Plavek je tu až neskutečný výběr – pro ženy, muže, ale i děti. Plavky jsem vám tu také nafotila – zajímavé novinky a mimo to i „plavkové speciality“! Jedná se o originálně střihově řešené plavky, které často důmyslně kryjí partie těla, na které nechceme upozorňovat. :) Mrkněte v mém následujícím článku, jsou to opravdu krásné věci, budou se vám líbit!

Česká tradiční módní značka Litex je velmi oblíbená – a sama se nedivím! Kolekce jsou totiž skutečně pestré, zahrnují kvalitní oblečení určené nejen pro sportovní vyžití, ale také na běžné denní nošení.

Oblečení, plavky, doplňky značky Litex koupíte v Brně v obchodě Litex Brno – najdete ho v Alfa pasáži na Jánské ulici. Právě zde je vždy kolekce Litex velmi hojně zastoupená – aktuálně tu koupíte opravdu téměř celou módní nabídku této značky! Je tedy z čeho vybírat. :)

Já jsem vám zde nafotila opět spoustu jedinečných věcí – novinek – pro inspiraci.
Vybraly jsme pár kousků pro každodenní nošení – zejména tedy šaty, které jsou pro aktuální jarní i letní období jako stvořené!

Šaty užijete ale i na letní dovolenou – jsou velmi pohodlné, ušité z příjemných materiálů.

Velmi dobře vypadají třeba tyto šaty – v modré barvě, materiálem imitujícím denim. Nicméně jedná se o bavlnu, šaty jsou nesmírně komfortní!

Značka Litex v aktuální kolekci nabízí i více elegantní kousky, třeba tento top se spadenými rameny. K džínům, kraťasům, nebo i volnočasovým kalhotám…vypadá velmi dobře!

Stále pak platí, že značka Litex nabízí i pestrou škálu oblečení určeného na sporty – vyberete si tu kvalitní (a neprůhledné) legíny, nejrůznější topy na cvičení, sportovní podprsenky, nebo i celé k komplety.

Plavky! Těch je v obchodě Litex Brno opravdu velmi, velmi široká škála – dámy, mohly byste tu plavky zkoušet doslova dlouhé hodiny!

Plavky tu vyberete jak jednodílné, dvoudílné, tak i tankini a další „speciality“, jak jsem nastínila v úvodu!

Jedná se o střihově zajímavě řešené plavky – které jsou navrženy tak, aby zakrývaly určité partie, na které nechceme příliš upozorňovat.

Třeba tyto jednodílné plavky se zajímavě řešenou sukýnkou, vypadají skvěle!

Určitě uvítáte i možnost nakombinovat si velikosti plavkové podprsenky a plavkových kalhotek.

Jednodílné dámské plavky tu nabízí ve velikostech 36 až 56. Dvoudílné dámské plavky jsou zastoupeny ve velikostech 36 až 50. Plavkové podprsenky jsou ve velikostech košíčků C – F.

Ideální typ a střih plavek přesně pro vás vám v obchodě Litex Brno také rádi doporučí. Oceníte zde milý a osobní přístup a vstřícné jednání.

Mimo plavky zde pak koupíte i plážové doplňky – přehozy přes plavky, šátky, plážové šaty…

Zastavte se na novinky mrknout, jsem si jistá, že se vám budou líbit! :)

Obchod Litex najdete v Brně na Jánské 454/11, vchod je z pasáže.

ODKAZ: LITEX BRNO / web
ODKAZ: LITEX BRNO / facebook
ODKAZ: LITEX BRNO / instagram