Travel Diary: SILENT SPA v LAA

Nedávno jsem si užila nádherný den plný odpočinku, který jsem věnovala jen sama sobě. Přijala jsem pozvání a zajela se podívat do nádherných lázní Silent SPA, které relativně nově najdete v rámci komplexu termálních lázní v LAA. A povím vám, toto místo si rozhodně zaslouží vaši pozornost – z Brna je totiž opravdu jen kousek a takový výlet sem pro vás bude dokonalým zážitkem, ze kterého budete čerpat ještě dlouho. Jaké lázně Silent SPA jsou, jak vypadají a co nabízí? O tom bude další článek v rámci mé „cestovatelské“ rubriky Travel Diary…

Povím vám, právě teď, na podzim, opravdu citelně vnímám únavu a potřebu více se věnovat také sama sobě. Jsem pracovně opravdu hodně vytížená, mám dvě malé děti a každý běžný den je pro mě obvykle dost náročný. Ale, věřím, že vy, pracující rodiče, to vnímáte určitě stejně…

Někdy to ale opravdu chce „vypnout“ a věnovat se jen sami sobě… Udělat si hezký den, ideálně tedy dnů více :) a užít si maximální relax, klid, pohodu – a to nejlépe někde, kde budete obklopení dokonalým prostředím, s pestrou nabídkou služeb, které budete moc využít. Navíc – já ocením i to, když dané místo nebude „přelidněné“ a budu zde mít i určité soukromí…

Přesně to – své absolutní soukromí, klid, relax a výjimečné služby, najdete právě v lázních SILENT SPA – o kterých se zmiňuji v úvodu.
Zcela upřímně – já donedávna ani netušila, že v rámci termálních lázní v LAA, které samozřejmě dobře znám, tyto nové lázně – SILENT SPA – jsou. Až jsem se seznámila s jednou sympatickou paní, která zde pracuje – a přijala jsem její pozvání k návštěvě.

Z Brna je to do LAA opravdu kousek – počítejte tak s hodinkou cesty. I když cestujete do sousední země, do Rakouska, jedete v podstatě jenom za hranice, kde se městečko LAA nachází. Místní termální lázně určitě všichni dobře znáte – jak vím, jsou oblíbeným místem pro relaxaci – a to pro celou rodinu. I já sem s dětmi často jezdila.

Musím ale uznat, že o nových lázních SILENT SPA se ovšem zatím tolik neví – což je ale obrovská škoda. Tento nový komplex lázní je součástí lázeňského komplexu v LAA a je ve všech ohledech dokonalý. Nic podobného nenajdete jak v Brně, tak v nejbližším okolí – proto myslím, že byste právě toto úžasné místo měli brát v patrnost, opravdu si to zaslouží… :)

SILENT SPA je unikátní komplex lázní určený pouze dospělým – najdete zde skutečnou oázu naprostého klidu, pohody.
Celý komplex SILENT SPA je jedinečný už od prvního okamžiku, kdy sem vstoupíte. Nádherná architektura celé stavby, která je koncipována v sakrálním stylu, kdy každičké místo je promyšlené do posledního detailu, vás určitě nadchnou – stejně tak, jako mě.

Skvělé je, že vám po rezervaci bude přiděleno vaše vlastní lůžko – nemůže se tedy stát, že byste si „neměli kam lehnout“.
Po celou dobu pobytu můžete využívat termální bazény, bazén se slanou vodou, sauny, odpočívárny – a opravdu, tím, že je zde omezená kapacita lidí, zde zažijete pocit privátního komfortu – svoje chvíle strávené zde si tak užijete opravdu na maximum.

Úžasný je zde také servis, je tu připraveno občerstvení – do 12. hodiny si můžete dát snídani, dále pak snack, nebo v restauraci oběd. Všude je přichystaná voda, ovoce, oříšky…zkrátka je myšleno na vše, abyste se tu cítili skvěle.

Co mě tu také potěšilo – i když cestujete do zahraničí, stále se tu všude domluvíte česky. I když je dnes pro většinu z nás znalost cizího jazyka samozřejmostí, může být pro někoho případná jazyková bariéra problémem.

Zkrátka, já si toto místo zamilovala a vím, že se budu vracet. Ráda tu vždy strávím příjemný den, plný relaxu, nebo víkend – přespat můžete v hotelu, který je s celým komplexem lázní v LAA propojený.

A co přesně lázně SILENT SPA nabízí? Jaké bazény, sauny a další skvělé wellness služby tu najdete? O tom vám napíšu zase příště, protože i to si zaslouží více prostoru… ;)

Na mnoho dalších fotek z mé návštěvy SILENT SPA se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: SILENT SPA / web
ODKAZ: SILENT SPA / facebook

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook