Shopping tipy z Campus Square Brno

Campus Square Brno se teda fakt slušně rozjíždí! :) Přibývají tu totiž tak zajímavý obchody, že je rozhodně o co stát… A protože vám tipy právě z tohoto nákupního centra pravidelně podávám i tady, na blogu, nejinak tomu bude i nyní – mám tu velkou inspiraci z uplynulého měsíce. A myslím, že by vás mohla potěšit… ;)

Jak jste i vy sami na Facebooku mého blogu psali – Campus je teď zkrátka IN! A aby také ne, jsou tu teď nové, zajímavé obchody a i já uznávám, že je právě toto obchodní centrum v Brně v popředí zájmu. A to mě těší – Campus mám totiž „za rohem“ a jsem tu fakt často!
Pojďme ale na moje tipy z Campusu, které jsem tu pro vás „posbírala“ v říjnu!

FRESH FRIES
Boží retro autíčko prodávající geniální domácí hranolky – Fresh Fries – tak vám, jak dobře vím, udělalo radost úplně největší! Alespoň, soudím dle vašich ohlasů na fotky na FB. Něco takového totiž v Brně fakt chybělo – a první z rodinky aut Fresh Fries najdete právě na Campusu. Fresh Fries nabízí domácí, ručně dělané belgické hranolky, ke kterým si můžete vybrat různé omáčky. Když trochu hřešit – tak tady! ;)

NOVINKY V YVES ROCHER
Neunikly mi novinky v Yves Rocher – do jejich voňavé řady přibyly super krémy na ruce – můj favorit je samozřejmě „kokosák“, ale vyzkoušejte všechny, voní skvěle. Novinkou je i Elixir Jeunese – na ten je teď super akce, takže ať vám neuteče! Obecně mám s kosmetikou od Yves Rocher skvělé zkušenosti, a to i na citlivou pleť.

CUKRÁRNA VĚTRNÍK
Novinkou je i stánek cukrárny Větrník – najdete ji přímo ve hlavní pasáži, naproti vstupu. Sladké dobroty v Campusu tak trochu chyběly – teď si tu můžete vybrat z celé řady sladkých dortíků, dezertů, pohárů… A pozor – domácí cukrárna Větrník vše vyrábí z poctivých a kvalitních surovin!

AKCE NA DERMOKOSMETIKU V LÉKÁRNĚ DR. MAX
V lékárně Dr. Max jsem vám vyfotila celou řadu zajímavých a výhodných akcí na dermokosmetiku. Sama některé značky z tohoto výběru používám a také ráda různé akce využívám, tak třeba vás inspiruji… :) Potěšily mě hlavně výhodné nabídky na moji milovanou značku Avéne, používám už řadu let – skvělá je jejich micelární voda (právě na tu je tady teď super nabídka…;).

PODZIMNÍ NOVINKY VE STARBUCKS
Zcela upřímně, v kavárně Starbucks trávím docela dost času, dobře se mi tady pracuje a většinou tu najdu právě fajn útočiště mezi schůzkami… :) Neunikly mi proto podzimní novinky – vrátilo se oblíbené Pumpkin Spice Latte, novinkou je Caramelised Pecan Latte, krásné tu mají i hrníčky s podzimními motivy. Jo a pozor – stále tu probíhá výstava mé oblíbené brněnské designérky Wewe Art – její potisky na tričku nemají chybu (více na www.weweart.cz).

ZDRAVÉ NOVINKY VE SKLIZENO
Ve Sklizeno jsem vám vyfotila několik zdravých novinek, které mě tu zaujaly. Sama se snažím stravovat co nejzdravěji, proto se i v tomto směru ráda informuji, co je nového. Super tu mají různé snídaňové směsi, kaše a pokud chcete zhubnout, je zaručeně skvělá volba konjakové těstoviny. Jsou z rostliny konjak, jsou zcela bez kalorií, chutnají dobře a hlavně, zasytí… ;)

NÁRAMKY V KLENOTNICTVÍ RED AND CUBE
V klenotnictví Red and Cube jsem obejvila krásné náramky vyrobené ze vzácných kamenů a polodrahokamů. Je to přesně ten styl šperků, co mám sama ráda – vypadají krásně i v kombinaci s hodinkami. A výběr je tu poměrně velký – různé barvy, motivy, zpracování…

KOSMETICKÉ TAŠTIČKY V MARKS & SPENCER
Rádi cestujete? Já tedy rozhodně ano – a tak se zajímám i o různé vychytávky – právě na cesty! Taková kosmetická taštička, ta je pro mě naprostou nutností… Hezké jsem nedávno objevila také v Marks & Spencer v Campusu, mají jich tady spoustu, různé velikosti, barvy… Super jsou i malá cestovní balení na kosmetiku – malé lahvičky, kam si můžete přelít na cestu to, co budete potřebovat.

PODZIMNÍ MÓDA V HERVISU
V Hervisu ráda nakupuji věci hlavně pro své děti – sportovní vybavení, sportovní boty, ale také oblečení – mají tu super funkční věci, které děti hodně využijí – hlavně softsheelové bundy, kalhoty, zateplené mikiny… A myslím, že ceny tu jsou právě na tyto hezké věci rozhodně stále přijatelné. Pár kousků jsem vám tu pro inspiraci vyfotila – myslím, že pro děti paráda… :)

Zaujalo i vás něco v Campusu, o čem by měli vědět ostatní? Podělte se o svoje postřehy, budu ráda! ;)

Spoustu fotek mých dalších postřehů z Campusu si prohlédněte také ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO – webfacebook