Travel Diary: Apartmány Ladná!

Možná si vzpomínáte, jak jsem vám před rokem psala na Facebooku mého blogu o velké novince, nádherných Apartmánech Ladná, které se otevřely veřejnosti ve vesničce Ladná, kousek od Břeclavi – z Brna tedy doslova coby kamenem dohodil. :) Už podle fotek to vypadalo úchvatně – skoro jako na nějaké zahraniční dovolené. A já se právě do Apartmánů Ladná nedávno vypravila, s kamarádkou, na malou dámskou jízdu. A pořádně jsme si to užily! Na úvod řeknu jediné – nemá to tady chybu, my byly naprosto nadšené! I proto se chci o své dojmy podělit s vámi – věřím, že coby tip na výlet to rozhodně oceníte! ;)

Co si pamatuji, tak i vás fotky Apartmánů Ladná před tím rokem zaujaly – aby také ne, dominantním prvkem těchto apartmánů je poměrně netypický, veliký bazén, uprostřed kterého je příjemné posezení. Nic takového jsem nikde jinde u nás navidela. A možná ani v zahraničních destinacích.

Apartmány Ladná najdete na klidném místě, přímo na kraji vesnice Ladná, takže soukromí a klidu je kolem opravdu dost. Apartmány jsou rozmístěné v celém členitém komplexu, který je – laicky řečeno – na více úrovních, což dělá tento prostor také zajímavým.

Najdete zde celkem 6 stylových apartmánů, které jsou komfortně a luxusně vybavené. Ke svému apartmánu dostanete čipové hodinky, které využíváte i jinde v areálu.

V apartmánech najdete vždy kuchyňku s obývacím koutem, luxusní koupelnu a ložnici. Na vybavení si dal majitel opravdu záležet, vše je dotažené do posledního detailu, můžete si být jistí, že vám tady nebude vůbec nic chybět. :)

V každém z apartmánů se vyspí až 5 osob, takže prostorově jsou skutečně velké. Každý z apartmánů má pak vlastní venkovní posezení, kde můžete trávit třeba příjemné letní večery.

Nejzhezčí na těchto venkovních posezeních pak byly třeba tyto božské houpací sítě – úplně si dokážu představit tady trávit i několik hodin, s knížkou v ruce. ;)

V Apartmánech Ladná se rozhodně nudit nebudete, a to kdykoliv během celého roku. K dispozici vám je v první řadě ten překrásný bazén, který opravdu sám o sobě stojí za pozornost. Uprostřed je posezení, kde můžete posnídat, dát si večeři, nebo sklenku vína… Na relax místo, jako dělané.

Dále tu mají i vnitřní velikou vířivku pro několik osob, ta je vyhřívaná a je to tady opět moc příjemné…

…najdete zde ovšem i saunu, nebo další, venkovní vířivku, umístěnou v zahradě kolem apartmánů.

Moc příjemná je také veliká vinotéka, nebo vnitřní posezení, ideální i pro větší skupinu lidí.

Všechno tady funguje v naprosto perfekním stylu – svými čipovými hodinkami si třeba otevíráte vlastní box ve vinotéce, kde si můžete vybrat z mnoha vín, ráno si zase hodinkami otevřete svůj box, ve kterém máte připravenou snídani.

Celkově je design apartmánu koncipován ve středomořském stylu, v zahradě rostou bobkovišně, nizké stromky, všechno je ve světlých barvách, takže opravdu – třeba jako někde na luxusní zahraniční dovolené. Já když jsem tu byla, tak jsem si uvědomila, že bych tu klidně strávila i malou dovolenou, v klidu, pohodě – navíc, v okolí je tolik možností k výletům, na kole, do sklípků, do Lednicko – Valtického areálu… Však to tady určitě sami dobře znáte. ;)

Takže za mě naprosto perfektní tip na výlet, víkend, nebo i malou dovolenou – uvidíte, že si to tady zamilujete, stejně, jako já ;)

Apartmány můžete rezervovat přímo přes web – ZDE.

ODKAZ: APARTMÁNY LADNÁ / web
ODKAZ: APARTMÁNY LADNÁ / facebook
ODKAZ: APARTMÁNY LADNÁ / instagram