Beach Bar Hříbek – novinka Maximus Resortu!

Musím vám napsat o jedné zajímavé novince, kterou rozhodně stojí za to navštívit! Jedná se o Beach Bar Hříbek, který se otevřel v rámci komplexu Maximus Resortu. Najdete ho na pláži Sokolského koupaliště a je to tady super, už jsem to tady taky omrkla! ;) Mám pro vás dnes malou reportáž se spoustou fotek. Tak třeba tip, kde strávit příjemný letní den!

Maximus Resort jako takový vám určitě nemusím představovat – věřím, že každý Brňák (a nejen ten) toto místo dobře zná. Najdete zde vyhlášený Infinit Maximus – dokonalý wellness svět, dále hotel, restauraci, sportovní aktivity… Unikátní na tomto resortu je samozřejmě i jeho umístění, v těsné blízkosti Brněnské přehrady.

A právě zde, na pláži Sokolského koupaliště, nyní Maximus Resort představil novinku – plážový Beach Bar Hříbek. Ten mohou využít samozřejmě hoteloví hosté, ale pak i kdokoliv, kdo si zajde na Sokolské koupaliště.

Zkrátka, umístění a prostředí kolem Beach Baru Hříbek je skvělé – a nejen to! Lákadlem jsou pak samozřejmě i nápoje, co si tady dáte, alko & nealko drinky a koktejly.

A mimo to, jsou tu pro zájemce připravené také vodní dýmky!

Budete se tu cítit skoro jako na dovolené u moře, je tu opravdu pohoda, klid, příjemné posezení a navíc, oceníte třeba také půjčovnu paddlebardů!

Skvělá je i část s lehátky a jemným pískem, s perfektním výhledem přímo na hladinu přehrady.

Otevřeno je v Beach Baru Hříbek podle počasí, takže pokud jsou krásné, prosluněné letní dny, jako teď, stojí za to sem zajít, věřím, že si tady tu pohodu rozhodně užijete. ;)

Mrkněte na fotky – v článku i fotogalerii, nádherné prostředí, že?  :)

ODKAZ: BEACH BAR HŘÍBEK / web
ODKAZ: BEACH BAR HŘÍBEK / facebook

ODKAZ: MAXIMUS RESORT / web
ODKAZ: MAXIMUS RESORT / facebook