TOP CHIC TIP – Velvet KISS by BOURJOIS

Představuji vám další kosmetický produkt, který mě za poslední dobu skutečně okouzlil!

Objevila jsem totiž opravdu dokonalou rtěnku, kterou vám musím doporučit. Má totiž absolutně všechny důležité „vlastnosti“, které musí správná rtěnka mít:)

Jedná se o horkou novinku francouzské značky BOURJOIS, rtěnku ROUGE EDITION VELVET, která dodá vašim rtům skutečně sametový vzhled.

A jaké jsou tedy ony dokonalé vlasnosti tohoto super produktu?

1.) Rtěnka skutečně dlouho vydrží. Nebudete zanechávat žádné upatlané stopy na skleničkách, příborech, či přítelových rtech. Zbavíte se jí až VY budete chtít – a to odličovačem:)

2.) Ačkoliv rtěnka tak dlouho drží, na rtech je velmi příjemná. Žádný nepříjemný, stahující pocit, žádné pálení, zkrátka ani nevíte, že vaše pusinka září jinou barvou, než je její přirozená.

3.) Vybírat můžete z mnoha krásných, MATNÝCH odstínů. Ano, éra lesků jako blesků už je fakt pasé.

4.) Dokonalé nanášení – rtěnky si na rty nanesete pomocí malého aplikátoru – stejně, jako to znáte např. u lesků. Na rozdíl od klasických rtěnek si takto můžete vykreslit dokonalý tvar rtů. Takže už žádné rozpité, „upatlané“ pusinky, které působí akorát tak antisexy.

5.) A na závěr to důležité, co vás bude zajímat. Rtěnka je za příznivou cenu – já bych navíc řekla, že vzhledem ke své kvalitě, je super levná! Seženete ji kolem 300,- (a to se vyplatí, milé girlsss.)

A kde se dá koupit? V Brně ji mají například v parfumeriích Douglas (Olympie, Vaňkovka).

 

velvet kiss