Tipy na vánoční dárky – pro něj i pro ni!

Vánoce se blíží! Opět tedy pro vás budu mít spoustu tipů na vánoční dárečky pro vaše blízké. Čím zaručeně nezklamete? Vsaďte na krásné dárkové sety, balíčky, třeba s oblíbenou, nebo luxusní kosmetikou. Opravdu velká škála těchto dárkových sad je na Notino, můžete vybírat mezi parfémy, kosmetikou pro péči o tělo, bytovými vůněmi, ovšem pořídíte zde i vitamíny, nebo produkty ze zdravé výživy. Inspirujte se!

Zcela upřímně, sama každý rok vždy uvítám jakoukoliv inspiraci na téma „co komu koupit k Vánocům“. V případě některých svých blízkých jsem totiž často doslova bezradná. Kupovat dárky „jen tak“ je někdy celkem loterie, zda se obdarovanému vůbec trefíte do vkusu.

Čím ovšem nikdy chybu neuděláte, jsou různé dárkové sady. Ty jsou obvykle už krásně zabalené, často v nich nechybí i malé dárečky, nebo další pozornosti od dané značky.
Proto – mrkněte na Notino, kde je těchto dárkových setů obrovský výběr!

Snad každá značka nabízí na Vánoce nejrůznější exkluzivity, dárkové balíčky a často i zvýhodněné sady, které vás vyjdou skvěle i cenově.

Stačí se jen zamyslet, k čemu má daný člověk blízko. Jsou to parfémy, péče o tělo, potěší ho třeba vitamíny, výživové doplňky…? Nabídka takových dárkových setů je na Notino skvělá, koupíte tu vhodné dárky pro partnera, rodiče, ale i prarodiče – ty potěší jistě produkty pro podporu zdraví, nebo třeba bytové vůně.

Jak vím i ze své zkušenosti, nejtěžší bývá vždy najít vhodné dárky pro muže. Právě pro pány na Notino mrkněte na dárkové sady pro muže – koupit tu můžete sety od značek parfémů, super jsou i produkty pro péči o tělo, pánské manikúry, nebo přípravky na vousy!

Ty jsem tu pro manžela pořídila také já – a to krásný dárkový balíček Angry Beards Original Beard Oil 5 Pack. Jedná se o speciální oleje pro péči o vousy, manžel je moc rád používá a tvrdí, že jsou vážně skvělé!

Mezi dárky pro pány tu ale nechybí třeba luxusní zubní pasty Marvis v dárkovém balení, sušená masa Jerky, vitamíny a výživové doplňky… Zkrátka, pro každého něco!

Pokud hledáte vhodný dárek pro ženu, bývá to už podstatně snažší. Dámám udělá radost dekorativní kosmetika, parfémy, bytové vůně a svíčky, doplňky do vlasů, produkty pro fitness…

Notino samozřejmě nabízí velmi zajímavé dárkové sady pro ženy – a výběr je tu až neskutečný!

Já tu pořídila pro maminku krásné dárkové balení od Nuxe – Nuxe Prodigieuse. Jsou to její nejoblíbenější produkty od této značky, určitě jí udělají velkou radost!

Na Notinu „Ježíška“ rozhodně pořídíte – pro všechny vaše blízké! A mimo to, určitě oceníte také nákupy z pohodlí vašeho domova.