Luxusní inspirace z Freeportu!

Nedávno jsem se opět stavila do outletového centra Freeport a přináším vám svou inspiraci – tentokrát to budou tipy, které potěší příznivce a milovníky značkové módy! Navštívila jsem tu dva obchody – Pietro di Martini a AC Fashion Milano. Právě zde seženete skutečné módní skvosty, jedinečné kousky od světoznámých a respektovaných značek, jako jsou Bailmain, Vesace Jeans Couture, Balenciaga, Fendi, Moschino, Roberto Cavalli… Nutno dodat, že móda od těchto brandů je obecně v naší zemi méně dostupná, ovšem ve Freeportu tyto exkluzivity koupíte! A co víc – za nižší ceny, jedná se tu totiž o outletové řady. Inspirujte se v mém článku se spoustou fotek!

Pokud si potrpíte na exkluzivní módu, vybíráte outfity i mezi jedinečnými značkami a rádi si dopřejete v rámci oblékání punc určité výjimečnosti, rozhodně čtěte dál – musím sama uznat, že jsem byla velmi mile překvapená, jak pestrý výběr luxusních značkových věcí právě ve Freeportu máme!

V ohledu vysoce respektovaných světoznámých módních brandů je ve totiž ve Freeportu skutečně výběr! Jsou tu dva obchody, které se zaměřují právě na oblečení, boty doplňky, kabelky…od známých světových labelů, mezi které patří třeba Fendi, Roberto Cavalli, Alexander McQueen, Philipp Plein, Versace Jeans Couture, Balenciaga, Valentino, Fendi…

Zmiňované obchody jsou Pietro di Martini a také AC Fashion Milano – tento obchod patří ve Freeportu k těm novějším a na skutečně velké nákupní ploše je tu obrovský výběr, a to jak módy, tak i doplňků!

Obchod AC Fashion Milano nabízí luxusní značkovou módu od celé řady značek, které vám rozhodně nebudou cizí. Exkluzivitou je tu italský respektovaný label Versace Jeans Couture, který nepostrádá zcela charakteristický design této značky.

Můžete vybírat jedinečné šaty, sukně, košile – samotnou mě oslovily nádherné šaty, nebo komplet – halenka a košile.

Mimochodem, právě tyto outfity se dokonale hodí i pro okázalé příležitosti – užijete je na vánoční večírky, nebo jiné sváteční dny.

Za zmínku pak stojí kabelky Marc Jacobs a Love Moschino…

…boty od stejné  značky…

A samozřejmě i móda – oblečení Moschino – koupíte tu i trička s typickým obrázkem brandu, s medvídkem.

Mimo to, úžasné tu mají bundy Plein Sport, teploučké a v efektivním lesklém zpracování.

Obrovský výběr je v tomto obchodě i pro pány!

Obchod Pietro di Martini je ve Freeportu už mnoho let a stále je mezi zákazníky mimořádně oblíbený. Tady totiž seženete skutečně velké módní exkluzivity, troufám si říct, že některé jinde i v rámci celé ČR nemají!

Mám na mysli třeba luxusní značku Balenciaga, oblečení se od tohoto labelu u nás shání jen velmi těžko.

Mimo to, koupíte tu i exkluzivní kousky Valentino, Balmain, Alexander McQueen…

Úžasné tu mají i boty! Jak pro dámy, tak i pro pány.

Já tu obdivovala i tyto krásky od výjimečné značky Christian Louboutin!

Mezi další výjimečné značky zde dostupné pak patří i Palm Angels, Givenchy, nebo Fendi!

Zkrátka – pokud toužíte po značkové módě, zajeďte do Freeportu, věřím, že tu bude výběrem velmi mile překvapeni. Samozřejmě tu i tyto luxusní kousky koupíte za nižší ceny, jedná se o outletové řady, kde jsou ceny až o 70% nižší, než v neoutletových obchodech.

Udělejte (si) radost – Vánoce se přece blíží!

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram