TIPY na dárky pro NĚJ!

A je to tu opět, jako každý rok – naše oblíbené Vánoce! Spolu s nimi nás čeká plno důležitých úkolů, jako je třeba pečení cukroví, výzdoba našeho krásného domova a jeden z nejdůležitějších – výběr dárků pro naše blízké.

Dávám dárky moc ráda, těší mě radost ostatních a ty rozzářené oči, proto mi není jedno, co komu daruji. Vždy si nad tím lámu hlavu (možná až moc), abych udělala dotyčnému radost, ale stojí to za to! Dříve jsem měla dárky nakoupené třeba už o letních prázdninách, je to nejlepší varianta a tu Vám taky poradím. Když uvidíte něco, co Vás během roku zaujme a spojíte si to s danou osobou, které by to udělalo radost, prostě to kupte, i když je to maličkost! Je to určitě lepší než na poslední chvíli koupit úplně zbytečnou věc. Navíc, když takto postupně nakoupíte dárky, tak pak to tolik nebolí Vaši peněženku těsně před Vánoci.

Tento rok mi to ovšem nevyšlo a budu vše řešit na poslední chvilku. Ale mám jasno, co koupit:)

Pokud ještě nemáte žádný dárek a už teď jste v koncích a nic Vás nenapadá, ráda bych Vám nabídla pár tipů na dárky pro muže.

Žádné bačkory a kapesníky nečekejte! Opravdu jsme se zamyslely, co by pánům tvorstva udělalo radost a přidaly jsme dokonce naše osvědčené dárky! Takže testování už proběhlo v uplynulých letech na našich chlapech:) A s úspěchem;)

Začnu zaručeným dárkem. Myslím, že v dnešní době každý ocení chvilku relaxace. Pokud darujete poukaz do Infinit relaxačních center, máte na výběr z několika variant, jako jsou vouchery na masáže, wellness pobyty, vstupy do saunového světa, romantické balíčky. Můžete také zvolit univerzální variantu, když nabijete Infinit kartu určitou částkou, pak si obdarovaný může vybrat, co se právě jemu bude líbit.

Oficiální web INFINIT wellness center: INFINIT WELLNESS CENTRA
INFINIT centra na Facebooku: INFINIT WELLNESS CENTRA/FACEBOOK

image

Pokud máte doma chlapa, kterého baví vaření a rád v kuchyni experimentuje, pak neváhejte a dopřejte mu skvělý zážitek v kulinářském studiu Divoká vařečka. Před několika lety jsem poukaz koupila manželovi k narozeninám. Vybral si kurz – Itálie, jak ji neznáte a vrátil se domů nadšený a pěkně rozjařený, protože v rámci kurzu probíhala i nějaká degustace vín, které se hodí k určitému typu jídla. Celé menu nám pak samozřejmě připravil i doma a byla to teda velká paráda!:)

Více se dozvíte na oficiálním webu: DIVOKÁ VAŘEČKA
Facebook: DIVOKÁ VAŘEČKA/FACEBOOK

logo

U vaření ještě chvíli zůstaneme, protože v poslední době slyším, že doma vaří čím dál tím víc chlapů a opravdu je to baví! Je to jedno velké plus pro nás dámy, co říkáte? Aspoň se dočkáme vytoužené snídaně do postele, romantické večeře, kterou Vám připraví Váš milovaný!:) A vy mu na oplátku můžete darovat krásnou kuchařku, která je určena výhradně pro chlapy – Kuchařka pro mého muže.

Více o kuchařce si přečtete u nás na blogu:  ORIGINÁLNÍ KUCHAŘKY
Kuchařky zakoupíte v e-shopu nakladatelství SMART PRESS: SMART PRESS e-shop 

Photo 22.10.14 19 38 22 

Pokud byste si svého muže chtěly trošku „vystylovat“, můžete začít u těchto krásných wrap SYMBOL náramků. Na ruce vypadají opravdu perfektně. Korálky v kombinaci s kůží jsou nadčasová záležitost a hodí se ke všemu.  V nabídce jsou jednoduché náramky, ale i masivní s lebkou.

Kompletní nabídku Wrap náramků najdete na: SYMBOL

pánský náramekwrap naramek2nar2

No a jestli jste se rozhodla svému miláčkovi trošku pozměnit šatník, pak Vám poradím fajn místo, kde seženete krásné, originální boty, k tomu ponožky, které rozhodně nejsou nudné, dále čepky a kšiltovky nebo třeba batohy. To místo se jmenuje SUPER KECKY! Pokud byste něvěděla, kterou věc koupit dřív, můžete to opět vyřešit dárkovým poukazem od SUPER KECEK!

Obchod SUPER KECKY najdete v Brně na Divadelní 3. Otevřeno je od 10h – 18h.
 SUPERKECKY/WEB/E-SHOP

cepice9 cepice5 cepice11

Jestli to pořád není to pravé ořechové pro Vašeho muže, pak možná doma máte vinaře:) Tento tip bude patřit hlavně pro ně, ale jak si teď vzpomínám, vinařství Víno z Kobylí letos udělalo limitovanou edici pro hokejové fanoušky naší Komety, takže nejen vinaři, ale i hokejisti si přijdou na své! Víno z Kobylí přichystalo krásné sady vín, takže můžete vybírat dle jazýčku Vašeho milého:)

Prohlédněte si celou nabídku vinařství Víno z Kobylí – ZDE
ODKAZ: VÍNO Z KOBYLÍ/WEB

Photo 31.10.14 15 14 38

sada_kometa_cuvee

Celý rok se o naše drahé polovičky musíme starat, rozmazlovat je a dopřávat jim. Co takhle jim koupit nějaký krémečky na suchý tvářičky, ručičky a pusinky. Vždyť oni přece úplně přes zimu trpí!:) Málokterá asi máme doma chlapa, který si jen tak sám půjde koupit krém na obličej, dokonce na vrásky!:) Maximálně modrou Niveu, která je teda na zimu základ, ale přece jen jim chceme na Vánoce dopřát něco mnohem lepšího! Super nabídku těchto věciček jsem viděla v Chytré Lékárně. Mají už dopředu připravené kosmetické balíčky, nebo Vám udělají balíček dle Vašeho přání.

Chytré lékárny najdete v Brně na těchto místech:

Orlí 34, Brno
Slovákova 11, Brno
Kobližná 2, Brno
Panská 20, Brno
Česká 6, Brno

ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA/WEB

Photo 24.11.14 11 04 24 Photo 24.11.14 11 00 47 Photo 24.11.14 11 07 12

Jako poslední tip pro Vás schovávám jednu lahůdku:) Je to originální dárek, který jen tak někdo nemá! Jsou to krásné dřevěné hodinky WeWOOD. Stojí za to se podívat na jejich nabídku. WeWOOD je originální italský design z Florencie tvořený s ohledem na ekologii. Hodinky jsou vyráběny z odřezků vzácných dřevin, které by jinak skončily nazmar.

Podívat se na ně můžete na: WeWOOD WEB/ESHOP

wewoodwewood1

 

Přeji Vám krásné Vánoce a hodně rozzářených očí:)