Tip pro všechny milovníky pizzy! Nová pizzerie Rud’s Pizza v OC Královo Pole

Výborná, křupavá pizza s ingrediencemi, které máte rádi je opravdovou pochoutkou, přímo delikatesou, kterou milujeme snad všichni. I já si dobrou pizzu čas od času dám – ovšem, musí stát za to! :) Proto, musím vám napsat o nově otevřené brněnské pizzerii, pobočce oblíbené Rud’s Pizza, která je asi dva měsíce v OC Královo Pole. Jejich pizza je totiž přímo božská! Mně tedy chutnala moc – a nejen mně, ale i mým synům a manželovi. Pizzu v pizzerii Rud’s Pizza připravují podle speciální receptury majitele – a jeho pizza se těší mimořádné oblibě v mnoha pizzeriích v naší zemi. Dokonce – skvělá Rud’s Pizza se dostala až na stránky magazínu Forbes! 
Zajděte pizzu do Rud’s Pizza ochutnat – stojí za to! A využijte zde i můj kód MISA – stačí sdělit u obsluhy, dostanete slevu 10,- na čtvrtku pizzy!

Ruku na srdce, kdo z vás nemiluje lahodnou pizzu? Tato italská specialita se těší mimořádné oblibě snad po celém světě. Ovšem, ne všude umí pizzu udělat dobře, v tom mi asi dáte všichni za pravdu.

Opravdu vynikající pizzu si rozhodně dáte v nově otevřené pizzerii – v pobočce Rud’s Pizza, která je asi dva měsíce novinkou v OC Královo Pole. Mimochodem, pizzu si v tomto nákupním centru dáte pouze právě v Rud’s Pizza!

V rámci České republiky bude v různých městech do konce června celkem 14 poboček oblíbené Rud’s Pizza, do konce roku je v plánu poboček dokonce 20!

Výběr pizzy je zde nesmírně pestrý, vybírat můžete totiž až z 22 druhů! Pizzu si zde můžete objednat jak ze stálé nabídky, pak tu mají vždy i různé speciality.

Pizzu si můžete koupit jak celou, tak i po čtvrtkách. Některé pizzy jsou vždy přímo hotové a připravené k odběru, pokud ovšem chcete nějakou jinou, je hotová i na počkání.

Pizza od Rud’s Pizza je opravdu výborná! Sama jsem ochutnala – se čtyřmi druhy sýrů, dětem jsem pak vzala domů šunkovou a oblíbenou Margheritu.

V nabídce ovšem najdete i pizzy velmi zajímavé – třeba Tacoss pizzu s chorizem, jalapeno, fazolemi… nebo New York Style pizzu s karamelizovanou cibulkou, s mascarpone a klobáskou Salsiccia…

Za zmínku pak stojí i pizza na sladko – Sugar Baby – s nutellou, jahodami, sušenkami…

Pizzu si tu můžete nechat připravit i s okraji plněnými sýrem, a to buď s cheddarem, nebo s mozzarellou… Také jsem ochutnala a je to přímo božské! Pro milovníky sýrů doslova gurmánský zážitek. :)

Pizzu v pobočkách Rud’s Pizza připravují dle receptury majitele, která je tedy opravdu vyladěná. Pizza je skvěle dochucená, těsto křupavé, tenoučké… určitě vám bude také chutnat.

Objednat si tu můžete k pizze i nápoje, zkuste i vlastní limonádu Rud’s Drink!

U pizzerie pak určitě oceníte i velké posezení, kde si pizzu můžete sníst. Pizzerie je také stranou přeplněného Food Courtu, máte tu soukromí, klid…

Mimo to, pizzu od Rud’s Pizza si můžete objednat také přes Dáme jídlo.

Zastavte se, vyzkoušejte, ochutnejte! Určitě se budete rádi vracet. A jak píšu v úvodu, s kódem MISA (stačí sdělit u obsluhy) máte na čtvrtku pizzy slevu 10,-.

Novou brněnskou pobočku Rud’s Pizza najdete v OC Královo Pole.

ODKAZ: RUD’S PIZZA / web

ODKAZ: RUD’S PIZZA / facebook
ODKAZ: RUD’S PIZZA / instagram